reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

reklama
Szczerze to ja lepiej sie czylam w normalnych stanikach ktore mi wszystko trzymaly niz takich do karmminia. Dzięki tym do karmienia mi właśnie cycki wisialy.
Co do ubierania dziecka bardziej sie balam ze rączki powykrecam. :p główka jakos wchodzila. Trzeba zebrac material i przełożyć przez glowke na szyje...
Ja skonczylam mojego misiaczka. ;)
 

Załączniki

  • 1426960423921.jpg
    1426960423921.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 54
  • 1426960437072.jpg
    1426960437072.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 54
dobre pytanie myszkajoasia ! dziewczyny jeśli zamówiłyście coś na allegro i jesteście zadowolone to piszcie koniecznie linki, bo różnie bywa z jakością! ja jestem szczególnie ciekawa kocyków.. te firmowe są okropnie drogie, ale może macie jakieś fajne, a nie firmowe z allegro albo z jakiejś sieciówki :)

ja mogę polecić ze swojej strony firmę Modavie z odzieżą ciążową z allegro (choć pewnie już wszystkie coś macie), no ale zamówiłam tam 2 pary getrów (które są super po domu, choć nie jest to jakość taka, żeby chodzić w nich na spotkania czy do pracy) i spodnie SPODNIE CIĄŻOWE JEANS RURKI ~ MODAVIE ~ XL (5111858836) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , które są po prostu zarąbiście wygodne i śliczne (do ludzi/pracy/na wyjście jak najbardziej) :) także polecam :)

z rzeczami dla dzieciaczka jeszcze nie ruszyłam na dobre, ale jak coś okaże się fajne to będę pisać Wam firmy :)
 
Ja polecam sprzedawcę odzieży ciążowej GETRY LEGINSY LEGGINSY CIĄŻOWE 2122 ZIMOWE L 40 (5022940606) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Mam 4 pary leginsów zimowych i są ciepłe i wygodne (choć wiadomo, za taką cenę nie ma co liczyć na super jakość i trochę się rozciągają) i jedne takie cienkie 3/4 - jakość całkiem dobra jak na cenę. Sprzedawca w porządku, jedne leginsy przyszły z mini dziurkami przy szwie i od razu wysłał następne, nawet nie musiałam odsyłać tych uszkodzonych.
 
ja właśnie robię hurtowe zakupy i wam powiem co jakie przyszło trochę się obawiam ale nie mam już siły latać po sklepach :-( ech ...
 
Jeśli chodzi o ubrania ciążowe to polecam jeansy z h&m może cana nie jest bardzo niska ale moim zdaniem 99zł to wcale nie tak dużo za rzecz dobrej jakości, kupiłam dwie pary i chodzę tylko w nich, sa bardzo miękkie i maja wysoki pas. Polecam też dobre biustonosze do karmienia, h&m gąbkowe i usztywniane które dobrze utrzymaja biust (po pierwszej ciąży moje piersi sięgają niemal pępka).

Z kocyków to ostatnio weszłam do pepco i kupiłam rewelacyjny kocyk minky za niecałe 25zł, naprawdę nie różni się niczym od tego drogiego z allegro.
 
Ja prawie wszystko kupowalam w internecie (albo w tk maxx) ale na allegro tylko rożek. I w sumie kolor sie za bardzo nie zgadza ale juz trudno.

Mamma-mila u was tez marynarz? Hahah u nas tez! Juz skonczylismy skladac meble i malowac ale dodatkow jeszcze brakuje, ale na pewno sie podziele:) my mamy strrrasznie maly i nieustawny pokoj dla malego, z glupimi panelami na skosach. Ograniczają mój polot dekoratorski:p
 
Monisiap ja też mam 2 pary spodni ciążowych z H&M i uważam że był to mega udany zakup, ja do H&M drukuję kupony newsletter i mam 25% zniżki na wybrany produkt. Bluzki i tuniki używam normalne lub oversize, nie kupuję typowo ciążowych.
Co do bodów wkładanych przez główkę, na początku bałam się takie wkładać, ale pewna Pani pediatra mnie uświadomiła, że mam się nie bać bo dziecko wbrew pozorom nie jest wcale takie delikatne, jest elastyczne, co pozwala mu przeżyć i można nim spokojnie manewrować (oczywiście w granicach rozsądku).
 
Ja póki co znalazłam dwa staniki które mi się podobają,
Fortuna Soft Mama czarny elegancki biustonosz do karmienia na duży biust do KK | Kobieta \ Bielizna ciążowa \ Biustonosze do karmienia | Tytuł sklepu zmienisz w dziale MODERACJA \ SEO
Bs 57 MK migdałowa pokusa biustonosz do karmienia do G | Kobieta \ Bielizna ciążowa \ Biustonosze do karmienia | Tytuł sklepu zmienisz w dziale MODERACJA \ SEO

I zastanawiam sie czy kupić na razie jeden, czy od razu oba, bo to w jednym, sklepie...

Czoperka mnie łatwiej było ubrać ciuchy zakladane przez główkę, np body niż pajaca na którym trzeba położyć dziecko i pozapinać napki :)

Też polecam jaensy z H&M a ostatnio kupiłam tez dwie pary legginsów ciążowych i są wspaniałe:)
 
reklama
Do góry