reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Marcysia - ja tam nowego nie piorę... Bez przesady:p przecież dziecko gole nie bedzie leżeć, a nawet jak bedzie to nic sie nie stanie. Ja jak dostałam przy pierwszym dziecku używany to tez nie prałam i młody żyje :p
 
reklama
A ja upiorę środek wózka (tzn mam taka matę i wkład) i pewnie upiorę tez przykrycie to główne. Mam nowy wózek,wiec reszty nie piorę,a ten środek upiorę przy okazji innych rzeczy i juz :)
 
obejrzałam filmiki na you tube o tym kąpaniu w wiadrze i w wanience (niestety w wiadrze położna pokazywała na sucho i z lalką) i mimo wielu zalet wiadra jednak zdecyduje się na wanienkę, bo wydaje mi się że mimo wszystko dziecko jest wykąpane dokładniej (wiadomo że w kopalni nie pracuje i się bardzo nie brudzi ale jednak pole manewru jest większe)
 
Ja mam wanienkę, wiaderko jakoś mnie przeraża, choć faktycznie dzidzia wygląda na zadowoloną, a z wanienką mam już doświadczenie:-D.
 
Alankowi kupiliśmy nowy wózek to nie prałam go tylko wietrzyłam. Teraz trzeba bedzie go wyjąć i zobacze, jesli nie jest bardzo zabrudzony to tez tylko wywietrze, a jak nie to jakoś trzeba bedzie posciegac z niego cały materiał i wyprać.

My mamy wanienkę, na stelażu i w niej bedzie Marcel kąpany.

A wiecie nad czym myślę... Czy jakies mleko moze kupić i miec w domu, tak na wszelki wypadek?
Mam zamiar karmic piersią, Alana karmiłam i nigdy ani raz zadnego sztucznego mleka nie podawałam mu, no ale różnie moze to być... Kupujecie jakieś?
 
Sosnowiczanka ja nie kupuje mm.Jesli będzie potrzebne to maz wsiada w samochód,jedzie i kupuje.A myśle ze skoro Alanka karmiłaś tylko piersią to nie ma sensu na zapas.
 
Przyszło pudło z allegro od flaming24 i jestem pozytywnie zaskoczona. Nie dość że szybko to jeszcze nic nie pomieszali, a zamówiłam masę pierdół w różnych kolorach. Na próbę wzięłam prześcieradło, dziwnie tanie było ale mimo tego wydaje się być jakościowo ok. Mogę ich polecić jak coś. ;-)

WP_20150417_001.jpg
 

Załączniki

  • WP_20150417_001.jpg
    WP_20150417_001.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 92
reklama
Do góry