reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Bardzo macie fajne ubranka :) ci do bodziakow to ja wczoraj kupilam w tesco 3 pary za 29. Były też 5 par za 49.

Na jesień mam jedną kurtkę i jeden bezrekawnik. Potem jedną kurtkę ciepłą i jedną mega ciepłą. Jedne spodnie ocieplane na szelkach i kupię jeszcze jedne. I jeden kombinezon. Mam nadzieję że z tym zestawem przetrwamy zimę ;)
 
reklama
Super zakupy dziewczyny!!

Ja mam 2 pary ciepłych spodni , kombinezon, 1 bardzo gruba bluza-kurtka, jedna taka na deszcze i wiatr, bluzeczki na dł rękaw, muszę jeszcze kupić trochę biodziaków na dł r.

Ja nowych rzeczy praktycznie nie kupuję , chyba , że jakaś super promocja, po prostu szkoda mi kasy - za szybko mały rośnie, na szczęście używki na które trafiam sa w stanie super i mały nie wygląda źle...

Dzis odbieram ciuchy od tesciowej- ciekawe co kupiła:szok:Jeżeli znowu będą badziewia, to juz postanowiłam, że jej powiem , że ma nic nie kupować więcej.
 
A ja Wam pokażę jaka kurtke Lenka dostała od dziadka (mojego taty). Powiedział, ze jak ja w sklepie zobaczył to nie mógł sie oprzec haha:p jak baba:p
Zdjęcie-0267.jpgZdjęcie-0268.jpgZdjęcie-0270.jpg
Kurtka jest jesienno-wiosenna- poszyta plarkiem w srodku. Jest na teraz i bedzie na wiosne, bo narazie musze Lenuszcze podwijac rekawki do niej, wiec powinna byc dobra i wiosna: chociaz kto wie...;p

Ostatnio tez bylam w H&M, chciala kupic sobie jakis sweterek, ale oczywiscie wyszlam z niczym, w zamian Lenka zyskała cos nowego, wiec na zime ma juz raczej wsyztsko.
 

Załączniki

  • Zdjęcie-0271.jpg
    Zdjęcie-0271.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 31
  • Zdjęcie-0273.jpg
    Zdjęcie-0273.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 32
  • Zdjęcie-0276.jpg
    Zdjęcie-0276.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 31
Zdjęcie-0274.jpgZdjęcie-0275.jpg
Czapka i szalik cos podobnego jak ma Koty Kubinek. Czpke wzielam wieksza troszeczke- ta na 1-2lata, bo ta rozmiar mniejsza byla taka opieta na styk. Saszlik jest uniwersalny.

Spodnie rozmiar 86, i myslalam, ze beda za duze, a sa dobre. Generalnie z jeansow zawsze Lenie kupuje w H&M rurki, ale niech ma i takie, ze sciagaczami;p

Buty równiez w h&m, rozmiar 18-19...i tu mnie zastanawia, czy rozmiarowka nie jest zanizona, bo ogolnie lenka nosi cos kolo 20-21;p

Kombinezon i Kurtke na zime pokazywalam juz kiedys:)

Jesli cos braknie, bedziemy dokuywac na bieżąco, napewno 5cio pak bodziakow w tesco kupimy a tak sweterkow ma pelno i polarkow.
 
Nikuś super ubranka. Lena jest gotowa do rozpoczęcia sezonu. Dziadek stylista spisał się szóstkowo. Poza tym buciki bardzo mi się podobają i chyba łatwo się je zakłada-kolor w moim guście!
 
Nikuss jak ci sie zaklada te buciki???

Bylam dzis w H&M chcialam je kupic (szare dla chlopca) Ale za nic w swiecie Alan nie chcial dac nogi zebym mogla mu przymierzyc. Porozglądalam sie troche po sklepie i znalazlam buty w stylu takich emu, sniegowcow, cos takiedo z rzepem z tylu. Pomyslalam ze latwiej bedzie zalozyc. Buty miekkie, w formie ocieplacza na nózkę dla dziecka siedzącego w wozku. Kupilam. No ale moje dziecko nie chce ich zalozyc na nogi... Jak juz mi sie udalo po wielkich trudach to byl niesamowity placz dopóki nie zdjęłam. No i nie wiem co robic.

A jak to jest u was? Dzieciaczki bez problemu dają sobie zalozc buty???

W zyciu nie sądzilam ze bedzie taki klopot z butami.

No i jeszcze sweterek kupilam Alankowi, w wiekszm rozmiarze niz teraz nosi. Wy juz tyle ciuszkow macie na zimą, a my jeszcze prawie nic, czas to chyba zmienic:)
 
Emilka to chyba prawdziwa kobieta bo z butami nie ma żadnego problemu, posiada 3 pary a w sklepie naprzymierzala się chyba z 15. Dziala metoda jeden but do ręki, drugi but na nogę.
 
sosnowiczanka- u nas jest taki problem, ze Lena na wysokie podbicie i jak w CCC mierzyłam jej takie jak by kozaczki (ktos chyba takie kupił dziecku, nie wiem czy nie Freyia), to za cholerke nie chcialy wejsc. Jeszcze wiadomo jak dziecko współpracuje z rodzicem przy zakladaniu butow:baffled: nie napnie nogi ani nic;p
Te jakos udaje mi sie założyc własnie dlatego, ze sa miekkie. Nie wiem czy dobrze wsadzam jej tam stopke, ale wydaje mi sie, ze wchodzi do konca;p
Takie z rzepami z tyły tez jej mierzyłam (te białe włochate;p) ale gorzej wchodzily od tych i jakos kolor mi nie pasowal jak jej nalozyłam;p bo wygladała jak w skarpetach cieplych;p
 
reklama
Nikuss tak, ja kupiłam te kozaczki z CCC, w CCC kupiłam też Emilce na jesień dwie pary butów, jedne pantofelki i jedne ala adidaski. Na początku tez nie byłam pewna czy w tych kozakach noga weszła dobrze do końca ale postawiłam w nich Emilę na ziemi i stała ładnie, prosto, równo, nawet próbowała nogami przebierac do przodu więc uznałam, ze dobrze leżą.
 
Do góry