reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

reklama
Ale cuda kupujecia dla tych Waszych maluszków, wszystkie ciuszki piękne ale butki Maciusiowe wymiatają.
Ja tak się zbieram by przynieść Kacperka kombinezon i butki i zrobić fotke dla Was ale ciągle czasu brak.
 
cudne ubranka. Maciusiowa bluza cudna, a kurteczka Emilki przepiękn :)

A my kupilismy w piatek takie buciki Fabiankowi :)
 

Załączniki

  • DSCF4006.jpg
    DSCF4006.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 25
  • DSCF4007.jpg
    DSCF4007.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 24
A ja chciałam sie pochwalić,że zakup fotelików mamy sfinalizowany i nawet mamy je już w domu uffff... bo to była ciężka przeprawa z wyborem odpowiednich. W końcu zdecydowaliśmy się na taki mało znany model;-) na GRUDNIOWYM forum:-) ROMER KING PLUS model,a raczej kolor BILLY.Koszty 698 zł.oczywiście razy 2. Koszty wysyłki wynegocjowałam gratisowe przy zakupie 2szt. Kupiliśmy w sklepie G-7.
 
Salsik, witaj w gronie King Plusów :D Fotelik robi zadziwiającą furorę, ale sądzę że na nią zasługuje :) A Tobie Kochana współczuję, że wszystko musisz mnożyć razy 2. Na szczęście dostajesz też razy 2, a tego akurat zazdroszczę bardzo :) Przyjemnego wożenia się dla Księżniczek! :D

Rojku, witamy też Anielcię! Jaki macie kolor? :)
 
My tez juz jesteśmy w 100% zdecydowani na ten fotelik, nie wiemy który kolor jeszcze, trzeba będzie we weekend usiąść..., a najlepsze jest że prawie nic nie wiemy z m. o tym foteliku. Powiedziałam m. tylko - "słuchaj wszyscy z bb kupuja ten fotelik musi cos w nim być" i on na to przystał:-D Cos tam próbował sprawdzac , ale nie było czasu sie wgłebiać.
 
reklama
Do góry