reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Tofika trzymam kciuki, żeby się udało-daj znać :)

Oby się udało :) Ja kiedyś piszę kobiecie po zakończonej aukcji, że jestem zainteresowana zakupem i jak jeszcze ma to niech poda konto itd. , a ona że chyba za drogo wystawiła i nie dość, że mi opuściła to jeszcze przesyłka za darmo i normalnie, aż mi głupio było ;P Podkreślam, że nie prosiłam o zniżkę ;P Chyba nigdy nie spotka mnie nic tak miłego jeśli chodzi o zakupy na allegro ;)
 
reklama
venus, udałomi sie kupic te spodnie. Poza tym,może to ta sama babka, co tobie sprzedawała, bo nie prosiłam, a opusciła mi cenę:-)...może czyta nasze forum....:-) albo to jedna z naszych grudniówek. Podejrzane...:-);-)No i dzieki za radę...
 
A ja kupilam dzis w lidlu Alankowi polarowy dresik na rozmiar 86/92. Na razie troche za duzy, ale mysle ze kolo grudnia bedzie jak znalazł :) I kupilam jeszcze ochroniacze na narozniki. Inne zabezpieczenia tez są po 8 zl jakby ktos potrzebowal:)

A od przyszlego tyg w lidlu będą kombinezony. Spodnie po 45zl i kurtki - 55 zl zimowe do kupienia osobno, od rozmiaru 86.
 
Sosnowiczanka te kombinezony z Lidla są już w niemieckim Lidlu i moja mama dzis ma go kupić. Dam wieczorem znać czy warto :-) tyle ze u nich to niby są takie na narty. nie są zbyt mocno ocieplane, jedynie na takim jakby polarze.
Na zimę zamówiła Młodemu kombinezon w Tschibo rozm 74/80 bo 86/92 był mega duży!

właśnie dzwoniła mama- zakupy zrobione :-)
lupilu-kleinkinder-jungen-skihose.jpglupilu-kleinkinder-jungen-skijacke--4.jpg
 
Ostatnia edycja:
Mnie tata kiedys w Niemczech kupił wlasnie taki kombinezon, a przynajmniej bardzo podobny i powiem, że nie dośc że używam go którys rok z kolei na deske to nie przemaka i świetnie trzyma ciepło! Także oby to było to samo!!:tak:
 
reklama
Do góry