reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Sosnowiczanka, ja też mam problem z założeniem Kube butów, a jak już w wielkich męczarniach uda mi się założyć mu buciory (miękkie ocieplacze), to on jest zawsze jakimś cudem zdejmie... ostatnio sprawdzają sie tylko takie góralskie paputki wiązane nad kostką, wszystko co na rzep od razu ląduje na ziemi. mam nadzieję, że jak Q zacznie chodzić to przekona się do butów....
 
reklama
Ja nie mam problemu z załozeniem Lence butów, ale ona nie ma tez problemów by je szybko zdjąć...więc nie wiem jak to będzie zimą, chyba będe musiała kupic buty z jakims szczegónym rodzajem zapięcia:confused:...

A pod spodem moje wczorajsze zakupy z h&m. Ten sweterek w paski mi podpasował bo jest zapinany przez całą dlugośc z tyłu. Można go łatwo załozyć, a poza tym moja Lena ostatnio ma faze obryzania guzików od sweterków, wiec guziki z tyłu rewelacja!:-)
PA047540.jpgPA047543.jpgPA057544.jpgPA057545.jpgten sweter z myszą nie podoba się mojemu m. bo mysza jest smutna:-)
 
żabcia, super kombinezonik.
A ja chciałam na allegro kupic wczoraj dwie pary ogrodniczek, 12zł to byla cena wyjściowa ( jedne next a drugie noname)..., tylko że aukcja kończyła się o 1.30 i... zasnęłam....Nikt nie licytował, nie wiem czemu chciałam czekać do końca, czyżbym sądziła że w środku nocy będzie na te ogrodniczki czatowała cała banda zakupoholiczek, nie wiem...tłumaczę to działaniem antybiotyku?.....Nie jestem dobra w tych allegrowych zakupach, pamietacie pewnie zakup skoczka....Ale te ogrodniczki takie fajne były...że ich odżałowac nie mogę:confused:
 
venuss, własnie nie miałam tej aukcji dodanej do "obserwowanych" i nie moge jej znaleźć. Jak próbowałam wejśc przez "historię" to mi sie głowna strona allegro otwierała...także chyba niestety...
 
Żabcia, fajny kombinezonik!

Tofika, Twoja Lenka nosi bardzo stylowe ciuszki - sama bym takie nosiła :D A o buty zimowe się nie martw - jak ją ubierzesz w kombinezon, to nie dosięgnie :D
 
reklama
Mła, :-)bardzo trafna uwaga...może mojemu tesciowi taki jakis kombinezon ograniczający ruchy kupię, blokujacy rączki...:-D;-)
venuss, zmobilizowałas mnie, a ja zmobilizowałam m. i jakoś odzyskał strone tej auckji...napisałam już do sprzedawcy...mam nadzieję że jeszcze aktualne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry