reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Mła, na mojej stronie niektóre te fotele sa tańsze niż w "strefie kierowcy" , np. Billego mam za 659 a w strefie jest chyba za 725, ale krowa akurat jest u mnie droższa...849 a w strefie o 50zł taniej...Jeszcze się zastanawiamy który i gdzie kupić...
Netka, a jakiego rozmiaru szukasz?:-)Mi się zdarzyło kupic tam sweter w dziale dla dzieci w sam razik...:-)
Co do tych zestawów naszych to jeszcze myslimy nad wersją rózowe spodnie i biała kurtka...:-), bo ta kurtka nawet mojemu m, przestała się podobac...

Milva, na szczęscie moja teściowa ciuszki z piwnicy oddaje swojemu prawnukowi i chłopczyk chodzi w ciuchach po swoim dziadku:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tofika co Ty gadasz? Jak po dziadku? LOL Chłopak taki duży czy dziadek taki mały-a może mają jeszcze bety z czasów dziadkowych?
Powiem Ci, że czasami też znajduję jakieś łaszki w dziecinnych sklepach ;) szczególnie zagranicznych marek ;P i są kuźwa tańsze niż te dla dorosłych... a rozmiar późna S/wczesne M ;) Hahha
 
Tofika, musiało zajść jakieś nieporozumienie, bo nie ma opcji King Plusa z bazą IsoFix. Pewnie chodziło o inny fotelik Romera, np. Duo Plus.
No i rzecz oczywista, wszyskie foteliki na iso mają lepsze wyniki w testach ;)

polecam niemiecka strone z testami fotelikow:
ADAC Test - Kindersitze
niestety nie ma tlumaczenia polskiego, ale strona jest dosyc intuicyjna. testy robione od 2011 sa w zakladce "tests ab 2011", a testy wczesniejsze w zakladce "tests bis 2010". najlepiej wybrac sobie w komorce "testjahr" zakres lat, tzn 2011-2012 lub 2007-2010, poniewaz testy w danym roku robione sa dla nowych modeli fotelikow, a testy dla fotelikow istniejacych, ktore byly robione we wczesniejszych latach sie nie dezaktualizuja.

foteliki z isofixem sa najbezpieczniejsze.

Wyprawka Bobasa
 
Netka, no trudno to sobie wyobrazic, ale dziadek tez był dzieckiem nie?:szok::-D No bety normalne przechowują i jeszcze kazali mu zwrócic te bety z powrotem bo a nóż... ktoś będzie reflektował...:rofl2:
 
Tofika nie możesz być tak pazerna!! Przecież te ciuszki jeszcze się przydadzą ;-):-)

Tak na poważnie to pamietam w 93r jak moj brat się urodził i jak mama kupiła ciuchy w Noemczech dla niego to był mega luksus :-) kolory inne niż blekit i róż i ten materiał :-) wszyscy zazdrościli i w sumie chyba jeszcze 2-3 dzieci na nich się wychowała :-)
 
Ja jestem za tym by dzieci znosiły po sobie ubrania, jeśli są dobre to ok ale ciężko mi sobie wyobrazić, że po moim ojcu moje dziecko coś nosi... BO ON NAJMŁODSZY BYŁ I MIAŁ 7 RODZEŃSTWA-WIĘC ZNOSZONE TEŻ JUŻ MIAŁ:-D:-D:-D...ALE KUŹWA....bądźmy poważni-przecież te ciuchy przeleżały LATA i są z innej epoki, poza tym kiedyś dzieci ubierali w co mieli...
 
Ja w zasadzie jestem sentymentalna i mysle że jeden...no trzy ciuchy po dziadku, tak w formie szczególnego prezentu-pamiątki, w dobrym stanie ok, no ale ekhm.....Nie jestem przeciwna uzywanym ciuszkom, sama nosiłam po rodzeństwie ciuchy do pewnego wieku(mam brata i siostre ale po bracie tylko unisexy:-))...i gdyby nam się trafiło drugie na pewno nie kupowałabym nowych...
Netka, mój m. się pyta mnie z czego ja się tak śmieje, a to ty tak na mnie działasz pozytywnie:-)

inka, te bety nie były stety-niestety dla mnie..no wiesz ja bym jeszcze nie oddała...;-)
 
Ostatnia edycja:
Tofika, niezły czad! Może kazali zwrócić, bo planują oddać do muzeum? ;p A tak serio teściowa przyniosła mi kiedyś rzeczy, które szyła w zakładzie krawieckim z 15 lat temu. Wszystkie nie używane, ale tak tragiczne, że nie zmuszę się nawet do jednorazowego założenia Miśce, żeby babci było miło. Ale jak usłyszałam, że moja szwagierka zachęciła teściową do tego podarunku, to błyskawicznie postanowiłam, że choćbym w domu nie miała centymetra wolnego miejsca, to ten badziew przechowam i jak szwagierka zajdzie w ciążę, dostanie od nas piękny prezent! ;p
 
Dziecko mi klawiatu® przestawiøo
Møa skad wiesz, ze moda nie wroci? Moze tesciowa dobrze chciala hahah. Kiedys nosilo sie dzwony a dzis-nie wyobrazam sobie w czyms innym jak marchewy haha
Tofika ciesze sie, ze wesolo Ci po moich postach, ja bylam najmlodsza, mam 2 starsze siory i brata, nie nosilam po nich ubran-no chyba ze kiedys ale obecnie jestem zadowolona jak siostry mi wysylaja paki swoich laszkow ;) zawsze mile widziane!
 
reklama
Net-ka, to nie kwestia stylu, tylko.... tandety - fatalne materiały, w paskudne wzory. Może się kiedyś zmuszę i zrobię foto, to zobaczysz, jak bardzo jest źle ;)
 
Do góry