reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

reklama
Wczoraj pojechaliśmy z m. pochodzic po sklepach by zrobic rekonesans...
Sergi, widziałam tą czpeczke na zywo, sliczna jest...
Mła, mój m, chyba wziął sobie do serca twoje słowa i chciał wczoraj małej kupic kombinezon m.in. przeciwdeszczowy, przeciwmrozowy,przeciw właściwie chyba wszystkiemu złu na tym swiecie, oddychający itp za 280zł, ale na szczęście był za duży....:-).., w zasadzie to mi tez się podobał...Tylko że szukamy raczej dwucześciowego.
Mła,kota, Sosnowiczanka, wy macie ten fotelik z bazą do mocowania?Bo mój m. znalazł info, że bez tej bazy King fotelik ma słabe oceny w testach....
 
Ostatnia edycja:
Tofika, tak, my mamy Kinga bez bazy isofix i wg strony foteliki.info, w testach wypada całkiem nieźle, nie wiem gdzie Twój M. znalazł inne informacje, ja bazowałam głównie na tej stronie, dla mnie jest wiarygodna, może wklej proszę link jeśli masz dostęp do innych wyników testów.

king.jpg
 
Tofika, musiało zajść jakieś nieporozumienie, bo nie ma opcji King Plusa z bazą IsoFix. Pewnie chodziło o inny fotelik Romera, np. Duo Plus.
No i rzecz oczywista, wszyskie foteliki na iso mają lepsze wyniki w testach ;)
 
A ja znowu zaczynam poszukiwania kombinezonu dla Fabiana. Pisalam Wam ze zarezerwowalam sobie od jakiejs mamuski ale niestety potem padl mi net i mimo mojej rezerwacji sprzedala komu innemu;/ wiec musze znalesc cos inego
 
Bartek zagorączkował i już wiem, że termometr w pupkę to sobie mogę włożyć w ;-)Polećcie jakiś bezdotykowy albo coś czym da się zmierzyć gorączkę uciekającemu dziecku;-) wiem, że już o tym kiedyś rozmawiałyśmy, ale nie dam rady przejrzeć całego wątku...
 
Milva, my mamy taki przytykany do czółka, ale Lenka przed nim tez potrafi uciekać...lub go mi zabiera i sama mi chce mierzyć...
Co do fotelika, to pewnie mój m. cos źle sprawdził, bo robił to "na szybko" i zapewne pomylił modele. Ważne że w sklepie przymierzyliśmy dziecko do właściwego fotela i że pasuje...:-)nie będziemy musieli znów przymierzać...Dzięki dziewczyny za naprowadzenie mnie. Jutro posprawdzam dokładnie co i jak, mój m. nawet nie pamięta na jakiej stronie te testy sprawdzał...on za bardzo nie ma teraz do takich spraw głowy i pewnie liczy na to że ja o takie sprawy zadbam w ostateczności.

A dzisiaj kupilismy kilka ciuszków dla małej. M. in. to na czym najbardziej nam zależało czyli ogrodniczki ocieplane do kombinezonu i jeszcze kurtkę trzeba będzie dokupić. Niestety nie podobał mi sie kolor spodenek i będe chciała je wymienić, mój m. się uparł na " rózowe że hej" mi się podobały ciemnoszare i chciałam do tego jej dobrać fioletową kurteczkę, chociaz nie przepadam za fioletem ten był przyjemny...no ale mój m. nie cierpi fioletu...więc była dyskusja w sklepie...w końcu kurtki nie wzięlismy żadnej bo do tego różu żadna nie pasowała...Może jutro zrobię fote i wzkleję co kupilismy.
 
reklama
Do góry