reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

RELACJE PO USG

Ja sobie też ten kalendarz ściągnęłam hmm liczy ile zostało do końca ciąży coś podobnego jak suwaczek tylko po polsku!!
Już zmniejszyłam druk książki i po pracy sobie druknę ;)
 
reklama
Wiecie w sierpniu był program z zaklinaczką dzieci chyba co wtorek - super sprawa więc i ja się przymierzę do tej książeczki ;D Nie wiem moze i teraz też jest - tyle że to było chyba około 12 lub 14 coś chyba w tych godzinach tylko nie pamiętam na którym programie może nawet 1 lub 2.
 
Ja kiedys ogladalam ten program, chyba z pol roku temu, albo i wczesniej, jeszcze w ciazy nie bylam:p lecial w sobote na 2, jakos rano. Teraz tez sa podobne fimliki, w niedziele, chyba ok 10.
Mozna wiele podpatrzyc.
 
Co do programów to na TVN Style jest program "a mama tez lekarz". Wiem, że byly pokazywane cwiczenia dla mam po porodzie, i dla niemowlaczków. Będzie jutro o 13:30 i trwa tylko 30 min. No a teraz leci "DZieciństwo - prawda i mity" o temperamencie dzieci
 
kIra ja mam termin USG 3D na 20 pażdziernika i też siedzę jak na szpilkach i codziennie skreslam dni w kalendarzu, ja chcę żeby lekarz nagrał mi dzidzię na płytkę i wydrukował zdjęcia dzidzi.
boże jak ten czas się wlecze :)
 
Oj dziewczynki doczekacie się - doczekacie zleci szybciutko i maluszki będą juz sie miały czym przed rodzicami pochwalić :D

Ja pójdę prywatnie na USG ale nie wcześniej niż za jakiś miesiąc bo szkoda mi malucha męczyć - chyba tego nie lubi bo się ciągle pupką odkręca :D :D
 
reklama
No a misaq pewnie juz w poczekalni siedzi (bo to już 15, chociaż zegarek forumowy jakis opuźniony). Ciekawe czy chlopk czy dziewczynka
 
Do góry