reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ram tam tam - ząbki mam.

reklama
A i u nas, dzisiaj po nocy przebil sie kolejny zabek :) dolna lewa 2-ka takim sposobem mamy juz 6 zabkow!!!! Szczeze nie myslalam ze mu tak szybko beda wychodzic.
 
Witam wszystkie mamusie, bardzo rzadko tu jestem ale chcialam sie pochwalic że.... nie mamy zadnych zebow:) czy ktoras mama ma ten sam "problem"? nie wiem czy sie martwic...Zuzia ma prawie 9 msc i nic na horyzoncie :(
 
Witam wszystkie mamusie, bardzo rzadko tu jestem ale chcialam sie pochwalic że.... nie mamy zadnych zebow:) czy ktoras mama ma ten sam "problem"? nie wiem czy sie martwic...Zuzia ma prawie 9 msc i nic na horyzoncie :(

Nie przejmuj się, synowi mojej siostry pierwszy ząbek wyrósł jak mały miał 13 m-cy:szok: Po prostu jednym dzieciom ząbki wyrastają szybciej,a drugim później. Na pewno nie ma powodu do niepokoju;-)
 
Witam wszystkie mamusie, bardzo rzadko tu jestem ale chcialam sie pochwalic że.... nie mamy zadnych zebow:) czy ktoras mama ma ten sam "problem"? nie wiem czy sie martwic...Zuzia ma prawie 9 msc i nic na horyzoncie :(

nie martwić się :-) synkowi mojej znajomej pierwszy ząb pokazał się gdy miał rok i 3 miesiące:-) a i sa jeszcze marcjątka bezzębne:-)
 
reklama
Zgadzam się z moją przedmówczynią. Kubuś też nie ma ani jednego ząbka. Czuję jeden w dziąsełku, ale jakoś nie może się przebić ;-)
 

Podobne tematy

D
Odpowiedzi
57
Wyświetleń
3 tys
DominikaIMartyna
D
M
Odpowiedzi
13
Wyświetleń
554
MamaNieznośnicy
M
Do góry