reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

napisalas"A ten quinny buzz 3 to ma ładna cene" o ktory link Ci chodzilo??

chodzilo mi o buzz 2006 rok:-D

A co do koloru to mam czas do 17 jak m z pracy wroci ale mam taki metlik w glowie

Zaraz ide na ogrodek dotlenic sie mzoe wkoncu cos zadecyduje.

A co do malego jest Ok.mzoe po tych kroplówkach sie uspokoilo...ale mysle zeby zacisnac nogi az do 15 marca bo fajna data a po drugie juz bedzie moj tata;-) i bedzie miala kto z mala zostac...
 
reklama
Gastone super ten jane co dalas podobno to sa bardzo lekkie wozie ok 8kg spacerowka...i ten fotelik co masz na zdjeciu to super sprawa ze sie tak na plasko rozklada bo spokojnie gondole moze zastapic....no i zaoszczedzisz bo nie musisz gondolki kupowac;-)

wlaaaasnie.Wiem ze dla dwulatka takiego wozia nie uzyje juz dlugo ale naprawde mi sie podoba tak odrazu na przyszlosc.A fotelik wiadomo dla nstepnego nowordka bedzie jak znalazl!
No i ja ma chce mi kupic hih to lepuej korzystam bo sie jescze rozmysli.:-D
Tu znalazlam inne zdjecie, na ktorym fotelik prezentuje sie lepiej.
 
Sofik w koncu sie odezwalas...ja juz myslalam ze pojechalas na porodowke ale na szczescie maluch siedzi w brzuszku...skoro dzis zamawiacie buzza to jaki w koncu kolorek wybralas bo nie napisalas??napisalas"A ten quinny buzz 3 to ma ładna cene" o ktory link Ci chodzilo??
Sofik mi tez sie watep buzzowy bardzo podoba;-)
Kasia widze na kolejny wozek zachorowalas hehe...a jak buzz uzywasz go juz czy czekasz jeszcze az bedzie trpche cieplej?? buziaki kochane

no niestey zachorowalam a to przez pawimi bo zamiesila takie fajne fotki :-D i to kurcze dwa dni po moim zakupie maclarena :-(
 
witam kobitki, szkoda ze ta roznica czasu bo jak ja klikam to juz zadnej z was nie ma...:-(
sofik musisz porozmawiac z dzidziusiem o swoich planach zacisniecia nog na kolejny miesiac:-D ciekawe jak sie ustosunkuje do twojej prosby:-):-)

gastone - slyszalam ze ten fotelik do jane jest do bani i nie nalezy do super bezpiecznych:no: oczywiscie nie jest to moja opinia bo u nas wogole nawet nie ma tych fotelikow ale czesto spotykalam sie z nia na roznych watkach...moze sugar jesli jeszcze podczytuje ten temat moze potwierdzic???sugar - are you there???????
taaaa do dazzle to ja zarazilam kasie i przyznaje sie bez bicia....watpie kasiu ze teraz znajdziesz gdzie seconhanda bo to calkiem nowe wozki sa:baffled: moze latem juz cos sie znajdzie ale tez nie sadze ze ktos sprzeda go super taniej jak dopiero kupil:nerd:
ciekawe jak wam sie spodoba ten co teraz kupilam ktory jeszcze do mnie nie dotarl i'coo pico:-) sama sie doczekac nie moge hehe

no i nie doradzam tego koloru buzza co ja mam chociaz sama go lubie ale fajny jest wylacznie na lato:blink:i to takie super sloneczne....
 
gastone - slyszalam ze ten fotelik do jane jest do bani i nie nalezy do super bezpiecznych:no: oczywiscie nie jest to moja opinia bo u nas wogole nawet nie ma tych fotelikow ale czesto spotykalam sie z nia na roznych watkach...moze sugar jesli jeszcze podczytuje ten temat moze potwierdzic???sugar - are you there???????

Nie szkodzi.Jaki mowilam fotelik dodaj gratis, a ja raczej uzywalabym go tylko na spacerki jako gondoli.Mam fotelik maxi cosi, jak wiesz mega bezpieczny.
a co opinii to slyszalam, tez ze nie sa byt bezpieczne.
 
no masz cialo jakzes chcialo.....stare porzekadlo ;) Napewno szybciutko przyjdzie, a skad zamowilas w koncu??
 
reklama
no masz cialo jakzes chcialo.....stare porzekadlo ;) Napewno szybciutko przyjdzie, a skad zamowilas w koncu??

a mam mam:-D:-D:-D z UK, wiec do Irlandii nie daleko...
czekam na malia od goscia ....

A zamówilam takie kolorki jednak czarna :zawstydzona/y:

Spacerówka:


Gondola:

do tego jest na dol taka torba:

Spiworek:

Fotelik Maxi Cosi:

Musze zamówic jeszcze tylko kosz na zakupy ;)
Ciekawe za ile przyjdzie przesylka... <_<

*****************************************

Pawimi a gdzie mzona kupic fajne torby na Quinny ...????????????
 
Do góry