reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

mialam podobny kolor fotelika :) tzn mam jeszcze, musze go komus oddac, razem z baza....u nas kosz na zakupy przychodzi juz z wozkiem. A o jakiej torbie mowisz??
 
reklama
Pawimi u nas przychodzi tylko box buzz, kosz trezba kupic..

fajna ta torba, musze pomyslec co dokupic do wozka , chodzi mi o jaks fajna torbe...
 
mam tez skorzana biala i kilka takich malych torebek na 2,3 pieluchy zeby wrzucic do koszyka w wozku. U nas tych box nie bylo dopiero niedawno sie pojawily - ja nie kupowalam....
 
Ja wlasnie chce zamówic tez haczyli do wozka zeby sie dalo powiesic toreble, bo nie zawsze musze ten box buzz brac ze soba...

musze cos poszukac fajnego ...;-) moj m mowi ze juz zwariowlam ... ze nic tlyko wzoek ubranka hahahha;-)

A ja myslam ze ta torba twoja to od buzza bo tak fajnie kolorkiem dobrana:-)


A tu buzz za 50 euro
http://www.gumtree.ie/dublin/47/30156447.html
 
nie, to kalifornijskji dyzajner, dalam ci tam wyzej linka do ich orginalnej strony. - petunia pickle bottom sprzedawane tylko w ekskluzywnych butikach...tam jest wiecej fajnych toreb....te haczyki mialam juz z torba.
mam tez cos takiego
diapers & wipes pod | JJ Cole Collections - taka mala torebka ze skladanym materacykiem do przewijania i do tego torebeczka na smoczek w komplecie- mozna do niej zmiescic 2 pieluchy i maly pojemnik z chusteczkami i ten zlozony materacyk.
mam tez to i uzywam czesto do bugaboo bo kolor identyczny - ma fajnie opatentowana kieszonke a boku gdzie luzem wrzucasz kilka chustek i zostaja mokre - nie potrzebujesz esktra pojemnika z chustkami targac, w srodek miesci sie dosc sporo a torebeczka malutka kompaktowa ;)
My Royal Heinie
 
Sofik jednak uleglas kolorowi czarnemu hehe dobrze ze chociaz spiworek niebieski...daj znac jak juz przyjdzie do Ciebie buzz...
strasznie mi sie podoba w buzzie to ze mozna z 3kolowego zrobic sobie4kolowy wozio i odwrotnie;-)
Dziewczyny u mnie tak sypie ze swiata nie widac i tak ma byc do konca tyg ehh;-(
Sofik a w irlandii jaka pogoda??
Pawimi w usa jaka pogoda??przyszly sniegi??
Gastone fajnie jane wyglada z tym fotelikiem w ogole nie widac ze to fotelik bo wyglada jak gondola i kolorek niebieski bardziej mi sie podobal;-)buziaki
 
Witam

Gie-osia Uleglam i m tez troche chciala taki ;-)ale gondola w rodku est szara i do tego bedzie pieknie bo mam tez zotly / niebieski kocyk...
fotki na dole widac jak jest w srodku...
Pogoda i Nas WIOSENNA z 10 stopni wkoncu nie ma mrozów bardzo sie z tego Ciesze...

A Jak buzz bedzie u mnie to pocykam fotki na zywo z modelka w srodku, ciekawe czy sie moja corka do spacerówki zmeisci:-D

Pawimi to malutka jest sliczna i ma super kolorydiapers & wipes pod | JJ Cole Collections musze czegos u nas poszukac, ale to juz jak moj tata przyjedzie, bo sama to sie boje jezdzic, po tym szpitalu...
 
ja mialam cos takiego i uzywalam razem ze spacerowka buzza
tutaj link do sklepu:
Petunia Pickle Bottom Cake Society Satchels - Petunia Pickle Bottom




uzywalam albo jak plecak, albo na ramie albo zapinalam na raczki
a tutaj jest strona dyzajnera i lepiej widac torbe i cala kolekcje zreszta;
Petunia Pickle Bottom

Torba przesliczna ale cena? Nie czy moe oczy nie myla? 3oo dolarow? wooow

Ja wlasnie chce zamówic tez haczyli do wozka zeby sie dalo powiesic toreble, bo nie zawsze musze ten box buzz brac ze soba...

musze cos poszukac fajnego ...;-) moj m mowi ze juz zwariowlam ... ze nic tlyko wzoek ubranka hahahha;-)

A ja myslam ze ta torba twoja to od buzza bo tak fajnie kolorkiem dobrana:-)


A tu buzz za 50 euro
Beautiful Quinny Buzz buggy for sale dublin 15 Dublin second hand clothes vintage handbag baby clothes


Ja mam takiego buzza :-)


Dziewcynki, ktoras z was zamawiala ostatnio kolko terenowe i ten przelacznik napodwojne.Ktora?I gdzie? Bo nie pamietam?

No i jescze jedno pytanko.Szukam spiworka (nie dla mnie oczywiscie) do foteilka.Jakiegos ladneg0o ale nie z polarem w srodku.Dodam ze oryginalne od maxi cosi odpadajabo mi sie nie podobaja.:no:
 
reklama
GASTONE kolko terenowe mozna w polsce kupic na Quinny.pl - wózki dziecięce lub allegro lub w roznych sklepach internetowych...Przelacznik na dwa kolka pawimi kupila i siedzisko xl kupila!ze spiworkiem nie pomoge Ci;-(
Sofik faktycznie tani ten buzz ale raczej do polski nie wysylaja;-(
 
Do góry