reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

Sofik podoba mi sie Twoj buzz ale koniecznie wez niebieska gondolke i spiworek;-)
gastone super ten wozek co sobie wybralas tylko faktycznie dla chlopcow roz nie bardzo pasuje..ten wozek to phil i cos tak??czy jak sie nazywa??ja widzialam taki dla dwojki dzieci drugie siedzi z tylu...
Eni20 co do spiddiego nie posiadam ale bede posiadac...z tego co wiem duzo ma przychylnych opini i mamy sa zadowolone z niego...przede wszystkim ma ogromne siedzisko widzialam w sklepie i ogolnie jest fajny polecam..:-D:-D
 
reklama
dobra, dotarlam do biura w koncu po wielkich bolach .....oj jak mi sie nie chcialo wstawac rano :(
sofik- tak, moj buzz ma zaczep, wszystkie nowsze modele go powinny miec.Gondole dobrze gie-oska zauwazyla, mam dokladnie w kolorze capri jak na obrazku :) Jest fajna, wyglada identycznie jak wlasnie kolor na tym zdjeciu. Moja spacerowka ta sulphur jest neonowo zolta na wierzchu tylko a od spodu plus budka, dodatki spiworek jest taki lekko neonowy jasny zielony. Spiworek pasuje tez do gondoli capri - tak ja fajnie rozjasnial.


gastone - moj szesciolatek tez dlugo sie wozil jak tylko jechalismy gdzies na dluzszy spacerek to szybko sie meczyl. W joggingowce to mial blisko 5 lat jak jechal podczas wyprawy za miasto. Specjanie zabieralismy ten wozek zreszta jedyny do ktorego z bieda jeszcze wlazl bo wiedzialam ze zaraz bedzie jeczal ze chce na rece. Czy ten ktory wkleilas to Phil and Teds? Bo tak podobnie wyglada....

gie-oska - moj maz raczej nie wstraca sie do moich wydatkow wiec mu sie nie spowiadam z wozkowych zakupow :) Dokladnie nie wie ile zarabiam ani tez ile wydaje i moze przez to jest zdrowszy haha :-D:-D czasem moze tylko sie ze mnie posmiac jak wyciagne kolejny wozek ktory jest mu jeszcze nie znany :happy:
tu sa linki nasze z usa do buzza, a ja kupilam swoj w jednym z takich butikow internetowych ( na ebay'u tez maja swoj sklep) noale to juz rok temu! Jakze ten czas szybko leci ....
http://www.babyride.com/01638sfr.html
Quinny Buzz stroller | Parent Reviews & Free Shipping

pytalam o to mierzenie dzieci bo u nas wszystkie dzieci i te male i duze sa mierzone i wazone na kazdej wizycie lekarskiej obojetnie w jakim celu ona jest. A ciekawe, bo na innym watku dziewczyny doskonale znaja wymiary swoich pociech po kazdej wizycie ....czyli tam mierza :-)
 
ja nie sprzedaje swoich wozkow....generalnie rzeczy po dzieciach oddaje albo komus potrzebujacemu kogo znam badz moi znajomi znaja albo do fundacji na cele charytatywne. Nigdy jeszcze nie sprzedalam wozka! :)
 
wlasnie wiem ze spedziaki ciesza sie zadowoloeniem:)rok temu chcialam go wziac,ale jakos nie wiem.... Mysle tez nad Concord Fusion
 
ja nie sprzedaje swoich wozkow....generalnie rzeczy po dzieciach oddaje albo komus potrzebujacemu kogo znam badz moi znajomi znaja albo do fundacji na cele charytatywne. Nigdy jeszcze nie sprzedalam wozka! :)
swietna sprawa - z tego co piszesz to masz chyba tych wozeczkow sporo wiec pewnie wiele mam skorzysta z twojej pomocy :tak: .
 
kasia no ja nie tylko wozki ale ogolnie rzeczy po dzieciach oddaje. Mam taka dosc bliska kolezanke ktora udziela sie spolecznie, ostatnio startowala w wyborach okregowych z ramienia demokratow, napisala ksiazke i ostatnio ja opublikowala (na facebooku napisalam troche o tej ksiazce - tam jest taki zalacznik pt. co chcielibysmy przeczytac w moim profilu), rowniez wybudowala dom opieki nad samotnymi bezdomnymi matkami i prowadzi fundacje dla nieletnich matek. Sporo wlasnie oddalam do jej fundacji.Ona sama jako nastolatka zostala zgwalcona przez swojego chlopaka, zaszla w ciaze w sumie jest w moim wieku a ma corke juz na studiach. Potem przezyla taki uzalezniajacy zwiazek z tym facetem, w koncu sie od niego odciela. Napewno pomoglo jej to ze pochodzila z bardzo bogatego domu wiec miala kase ale tez dziewczyna ma wiele samozaparcia. Ma bardzo interesujaca i inspirujaca osobowosc. No i ogromne serce po tym wszystkim co przeszla poswiecila sie pracy spolecznej.
 
hej dziewczyny co tu tak cicho??
Sofik podjelas juz jakas decyzje odnosnie buzza
Pawimi kiedy przyjda do Ciebie nowe czesci do buzza
pozdrawiam u nas zimno i snieg pada ja juz wiosne chce:-)
 
reklama
nie wiem kiedy przyjda ale w marcu beda miec dopiero ten lacznik do buzz 4 wiec podejrzewam ze paczke dopiero wtedy wysla razem. Nie mniej wcale mi sie nie spieszy. I tak planowalam nim jezdzic dopiero jak wiosna sie u nas zrobi na calego. Narazie te kilka pilotowych dni wcale nie rozpoczelo sezonu bo zapowiadali jakis powrot do sniegu :( A tym wozkiem nie da sie jezdzic jak snieg jest i plucha bo kolor temu nie sprzyja :)
 
Do góry