reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

2dbc49b52b817dfd.jpg

narazie takie małe co miałam na komputerze, jak młody wyzdrowieje to porobię fotki na dworze.
Miko ma ok 80 cm wzrostu i waży 10 kilo, tak dla orientacji :-)

Eni e tam wózek, pasażer jaki fajowy :-)

fajnie wyglada, zrob koniecznie na zewnatrz jak maly ubrany jest w cale opakowanie zimowe :) Wlasnie moj w buzzie wyglada OK tylko dlatego ze go rozebralam, w kurtce czy kombinezonie niemamowy zeby sie zmiescil!!!
 
reklama
Mi się ze wszystkich wózków tylko kolorystycznie podobał buzz -żaden inny ale wogóle dla dziewczynek kolorki wózków są nieciekawe, dla chłopców superek, bardzo mi się ten zielonkawy podoba....noi czarno-popielaty super dla chłopca.
A gondolkę moze czerwoną sobie kup? ten kolor strawberry wygląda czadersko!! dla chłopca też fajny....
 
:confused::confused::confused: Od tego myslenia juz mnie glowa boli :baffled::baffled:

Własnie posciaglam sobie na kompa kolory i przegladam ogladam:-D:-D:-D

Czerwona hmmm :confused: chyba odpada :baffled:

Mam nie wiele do wyboru bo tylko trzy!! w tym zestawie co ja moge kupic ...
Bo te nowe 2009 sa super ale cena wieksza :dry:
 
sofik Ty sie jeszcze rozsypiesz od tego metliku wozkowego :) Urodzisz ogladajac kolory buzza....ha ha
 
sofik Ty sie jeszcze rozsypiesz od tego metliku wozkowego :) Urodzisz ogladajac kolory buzza....ha ha
oj moj synek juz daje znac, dzis tak kopie i sie kreci ze normalnie nie moge...
to juz nie jest tak prztyjemne jak kiedys, naprawde:dry: boli jak cholera, ledwo siedze, leze najlepiej jak stoje;-)

dobry filmik: [ame="http://www.youtube.com/watch?v=Ed72O5G-NZ4"]YouTube - Baby Gizmo Quinny Buzz 4 Stroller Review[/ame]
 
Fajnie macie ze u Was mierza.Ja nie wiem nawet ile moj maluch mierzy,ale ciuszki ma na 80-86(czasem jakies 74 sie trafi,ale rzadko). Moj starszy syn ma 3.5roku,wazy 17kg i mierzy 105cm:)wysoki jets bardzo mniej wiecej jak 5-latek:)
 
reklama
hej dziewczyny!!
Pawimi my wszystkie jestesmy zakrecone na punkcie buzza oj ma on cos w soboie ma;-)Ty jestes najlepszym przykladem maniaczkowania na punkcie buzza bo mimo ze Ci skrzypi itp modernizujesz go;-)i tak trzymac...
Sofik super ten film o buzzie co dalas ale to ten z 2siedziskami jest..a Ty jaki w koncu wybralas z jednym czy dwoma siedziskami??bo juz sie lekko pogubilam:sorry2::sorry2:
kasia super Twoj buzz na chrzcie wygladal;-)
Ja jednak przekonuje sie do buzza znowu i kupie sobie takiego ale chyba juz z tym nowym siedziskiem bo chyba lepiej miec buzza od nowosci bo z uzywanymi moze byc roznie...zawsze mozna dokupic stare siedzisko..bardzo podoba mi sie kolor pawimi ale chyba takich juz nie sprzedaja;-(
Sofik i jak udalo Ci sie w koncu cos zlozyc??mi tez sie wydaje ze czarna gondola to taka przygnebiajaca wez sobie inna jest tyle fajnych kolorow...ale pamietaj to Twoj wybor;-)buziaczki kochane
 
Do góry