reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

reklama
Witam sie!!!
Nocka nie przespana ale nie przez BUZZA tylko przez synka kotry dawal znac o sobie.

Pawimi Ja maniaczka :-D no dobra moge byc zaraz po Tobie. tylko ze ja jeszcze nie posiadam wozka:-D
Fajny ten Twoj wozek pluto...

gie-oska duzego wyboru nie mam bo mam tylko 3 kolory bo to wszytko z modelu 2008, na wiecej szkoda kasy naprawde bo to duza ronica prawie 200f:baffled:na kolorze...
Czerwony kolor na bank odpada...
Wiec zostaje mi capri i midnight:confused:
Tak moj wozek ma 2 siedziska od 6-18 miesiecy i od 18 m-cy;-)

Spacerówka na bank bedzie czarno/szara bo to taki zestaw,szukalam wczoraj innego ale nic nie mam zeby wszytko bylo razem a jak sie kupuje wsyztko z oosbna to duzo wiecej wychodzi. Chodz na sama poczatek mi by wystaczyla tylko gondola...

Mysle:confused: o gondole i spiworku w kolorze capri - tylko ze nie widzialam tego koloru na zywo i nie wiem jak sie przentuje.



Wsumie z czarnym kolorem wszytko bedzie ladnie sie prezentowac... tylko ze ja moge wybrac tylko te dwa kolory a fajny byl by zestaw czarnay z kolorem spiworka taki jak ma pawimi wozek:-)

Kolor midnight mi sie nie podoba bo mi sie kojarzy z moim starym wozkiem emmaljungiem:crazy: ktory byl wielka porazka:angry:

Eni u nas tez nie mierza dzieci, Moja 3.5 tetnia córka ma 96 cm i wazy 13kg. A skad klikasz ???


 
starszego to juz sama mierze:). Ja mieszkam w Białymstoku,w naszej przychodni sa takie zasady,ze nie mierza dzieci,bo niby za nóżki nie można ciągnąc:)
a Pluto super:)
 
"pawimi" Ty to jestes maniaczka ogolnie wozkowa hehe kolejny wozek podziwiam...a co na to Twoj maz?Moj by mnie chyba zabil za kolejny wozek:-pile Ty masz juz wozkow w domku?? co do buzza to gdzie Ty go kupowalas?daj linka sklepu!Czy na ebayu...
Sofik sliczny kolor gondoli i spiworka i jak masz taka mozliwosc to wez sobie taki kolorek...pawimi tez miala taki kolor gondoli i ma nawet zdjecie tej gondolki w swoich albumach wiec mozesz sobie zobaczyc...Sofik Ty z jakiegos sklepu kupujesz buzza daj linka to chetnie sobie popatrze...no i jaka cena??daj zdjecie buzza co chcesz...
eni20- u nas tez nie miezyli malej w sumie dziwne to bo w ksiazeczce zdrowiea jest miesce na wpisywanie pomiaru bobasa:rofl2::rofl2::oo:
 
gastone wg mnie nie warto :no:
za moment juz wogule nie bedziesz uzywac wozka

co do nomada to mam dwie znajome i sa mega zadowolone

Z jednej strony sie zgodze a z drugiej co mam zrobic? Moj synek lubi siedzenie w wozku, zwlaszca jak sie wyszaleje, nozki bola i sam sie laduje.Mysle ze z pol roku jeszcze pojezdzi.Sa dzieci , ktore szybki chca chodzic bez wozka a sa takie, ktore lubia dluzej sie wozic.Nie mam zamiaru oczywiscie wozic go do 4 roku zycia ale na takie wypady 3 latek moze chyba jeszcze odpoczc w bryce? Druga sprwa ze nasze wypady sa czesto w miejsca gdzie sprawdzaja sie wozki tylko jogingowe.Moj jane enrgy nie wytrzymuje, a chcialabym go zachowac jeszcze dla drugiego dziecka, ktore planujemy w przyslym roku.To samo bedzie z jogingowym wozkiem.Napewno sie jeszcze przysluzy braciszkowi.
 
gastone jesli uwazasz ze wozio jest potrzebny Twojemu bobasowi to kupuj...ja polecam speedi nadal bo on ma bardzo duze siedzisko;-)skad wiesz ze drugi bobas to tez chlopiec??hehe pozdrawiam
 
gie-oska ja cche kupic buzza na abey-u z UK.

Moj quinny buzz tak wyglada:


OPIS:
- stelaż z unkalnym systemem składania
- wygodne siedzisko spacerowe - montowane tyłem i przodem
- wkładka siedziska - mała do 18 m-cy
- wkładka siedziska - duża powyżej 18 m-cy
- budka p/słoneczna
- osłona p/deszczowa
- Buzz Box - torba na akcesoria
- adapter do gondoli i fotelika samochodowego

Cena za cały zestawa 500 funtów + 45 funtów przesylka ;-) ale to z gondola + fotelik maxi cosi




gastone sa rozne dzieci jedne chca chodzic drugie nie. Moja corka od 2.5 roku juz nie jezdzi wozkiem ,moze od czasu do czasu ale od 7 m-cy wozilam ja w Zooper http://img.nokaut.pl/p/af/fd/affdf825d3a026dd73ea78fa31730d1b500x500.jpg i wystaczyl, po plazy dobrze jezdzil i wogle jak dla mnie sprawdzil sie w 100% !!!!



PAWIMI poiwedz mi czy w Twoim buzz jest taki zaczep ze jak sie zlozy wozek to sie zahacza zeby sie nie rozlozyl, bo jak ogladam galerie buzz to jedne maja a 2 dnie i sie zastaanawiam czy te 2009 nie maja tego tylko...???
tu widac ten haczyk : http://www.kiddicare.com/wcsstore/ConsumerDirect/images/catalog/qny3buzblack/qny3buzblack_l.jpg u gory kolo raczki i na filmiku tez to widizlam ... i juz zgupilam bo w sklpeie tego nie bylo ... Czy tylko 3 kolowe maja ??
 
gastone jesli uwazasz ze wozio jest potrzebny Twojemu bobasowi to kupuj...ja polecam speedi nadal bo on ma bardzo duze siedzisko;-)skad wiesz ze drugi bobas to tez chlopiec??hehe pozdrawiam

hihi zanim zaszlam w ciaze z Maxem wiedzialam ze bedzie chlopak!Malo tego wiedzialam ze bedzie mial wielkie ciemne oczy jak ja i jasne blond wloski jak tatus! Udalo sie! Chce drugiego chlopaka dlatego tak mowie.Jak bedzie dziewczynka tez bedzie super.:-)

A tak wygladaja wozki jogingowe ktore chce kupic.Oczywiscie nie rozowy tylko jakis ciemny.
 
reklama
KAsia jak milo:)moze sie kiedsy spotkamy:)
ja tez nie wiem jaki wozek wziac:( nie chce typowej parasolki,chce cos lekkeigo ale stabilnego i wygodnego.Do miasta,ale i do lasu tez w razie:) mysle tez nad Speedi.Posiadaczki speedziaka jestescie zadowolone?
 
Do góry