reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

Pawimi, znajoma wozi w nim 2,5 letnią córeczkę więc tragedii nie ma. Tak jak pisałam jest to wózek przewozowy a nie na 3 godzinne spacery :) np jak maluszka zabolą nóżki na spacerze.
Ja jestem zadowlona z kupna ale każdy kieruje się czym innym przy wyborze wózka.
Fajny jest Buzz ale kolor nie mój typ i bardziej mi się podoba kolekcja 2006. Miałam kupić buzza ale wygrał xlander ze względu na to że lepiej radzi sobie w terenie.
Faktycznie u Was ciepełko, nie mogę się doczekać kiedy u nas tak będzie.
Jak chcecie to zrobię małemu kilka zdjęć w Britaxie i wkleję ale za kilka dni bo teraz jest ma zapalenie krtani.

zdjecia maluszkow w swoich pieknych bryczkach zawsze mile widziane :tak:
 
reklama
w takim razie ja tez pozwole sobie wklaic fotki z maluchem w wozku:)
kilka dni po urodzeniu:)

tygryski lubia spac:)

1spacer,przygotowania

starszy synek tez musial jechac wozkiem:)zajmowalismy cala szer chodnika;)

Kubus Puchatek jest coraz wiekszy:)
 
2dbc49b52b817dfd.jpg

narazie takie małe co miałam na komputerze, jak młody wyzdrowieje to porobię fotki na dworze.
Miko ma ok 80 cm wzrostu i waży 10 kilo, tak dla orientacji :-)

Eni e tam wózek, pasażer jaki fajowy :-)
 
mamaMikołaja dziękuje bardzo:) Filipek waży 10.5kg,a mierzy cięzko powiedziec,bo u nas nie mierza dzieci w przychodni:( a ile Twoj maluszek ma wieku?

Dziewczyny wrzucajcie maluchy w wozkach:)
 
ja wczoraj grzebalam w amerykanskich ocenach Britaxa Verve i niestety mial jedna gwazdke na piec mozliwych i wiekszosc rodzicow poczytywalo ten wozek za niebezpieczny do uzytku
icon_sad.gif
:szok::szok::szok:. Chwalili sobie jego jakosc i wykonanie ale wszyscy badz przestali go uzywac badz tez oddali do sklepu. Podobno podczas jazdy przednie kolko czesto "uwiezione" zostawalo w jakis malych szczelinkach (o ktore tak u nas nota bene ciezko w sumie jest
icon_rolleyes.gif
) co powodowalo ze wozek ladowal do gory nogami razem z dzieckiem
icon_eek.gif
Zaznaczam ze to nie byla jedna ocena tylko ale cala masa i ten sam oproblem
icon_exclaim.gif
Nie wiem co o tym myslec. Te wozki mozna u nas teraz za $80 kupic - sa na takiej glebokiej wyprzedazy i sklepy nie beda juz ich wiecej sprowadzac :baffled::baffled:. A mi sie ten wozio podobal....

Wczoraj zamowilam terenowe kolko do Buzza, wieksze siedzisko LX to # dwa dla dziecka powyzej 18 mc. i kola z lacznikiem zeby przerobic Buzza 3 na Buzz 4 :-D gdyby mnie taki kaprys wzial. Moze bedzie bardziej stabilniejszy bo mnie ta wycieczka miedzy sklepowymi polkami wczoraj przerazila....przecie ledwo go utrzymalam od upadku! Mam zamiar tez zaprowadzic wozek do sklepu rowerowego i moze tam jakis specjalista doradzi mi so zrobic z tym srzypieniem kol czy ramy bo juz sama nie wiem co takie dzwieki wydaje:crazy:.
Kasiabelgia - a co to za wozek ten pierwszy na zdjeciu? To jest X-lander?
Dzieciaczki macie super! Sliczniutkie takie :)

Wczoraj jak zamawialam te czesci do Buzza to znalazlam taki uchwyt do Zappa na rower :) U nas tego nie ma ale pomyslalam sobie ze swietny wynalazek, my czesto jezdzimy na rowerach wiec to super sprawa jak mozez taki mini wozek jakim jest Zapp po zlozeniu wrzucic sobie na bagaznik:) My uzywamy przyczepki ktora sie odkreca od roweru i zaczepia przednie kolo do jazdy ale to cala oprawa i ta przyczepka jest ogromna jak sie nia pozniej jedzie a tak mozna jednym ruchem reki zdjac Zappa i gotowe a rower z przyczepka zostaje na parkingu! Moze jednak nad Zappem sie zastanowie skoro ten Verve ma tak kiepskie u nas opinie :baffled:
 
ja mam takze pytanie do mamamikolaja - ile twoj maluszek juz ma ? bo moj filip tez wazy ponad 10 kg i mierzy ok 81 cm. z waszych wypowiedzi wynika ze mam chyba jakiegos wielkoluda :confused:
pawimi - ten pierwszy to x-lander xa zakupiony jako piewszy wozeczek z gondolka , kurcze tak czytam o tych buzzach i mysle ze moze masz racje dokupujac do niego dodatkowe akcesoria :tak: , gdzie dostalas to wieksze siedzisko ? i za ile ? ja dzis szukalam wszedzie ale nie znalazlam :-(
 
No to ja nie wiem co te matki wyprawiały z tymi wózkami, rzucały nimi czy jak? Czy dziecko może się rzucało w tym wózku? i w ogóle jak dziecko waży 25 kilo no to każdy wózek przestaje być stabilny....ja prowadzę normalnie nie biegam z nim więc ryzyko wywalenia się wózka jest minimalne, zresztą nie wyczułam żeby był jakiś niepewny, dobrze mi się go prowadzi, już gorsza była inglesina espresso na która się czaiłam ale jest plastikowa aniby taka firma... i tekst o tych szczelinach... nie bardzo rozumiem o jakie szczeliny chodzi, ja też czytałam dużo opinii o tym wózku i rozmawiałam z mamami które go uzywają i wszystkie były zadowolone, może amerykańskie matki jakieś przewrażliwione są, nie wiem...;-)
Ile ludzi tyle opinii i ja nie zamierzam nikogo namawiac na ten wozek, ja jestem zadowolona a to że ktoś nie jest to trudno, niech zmieni wózek albo go nie kupuje.

Mój mały ma 14 miesięcy.
 
reklama
Do góry