reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

dziewczyny a ja mam pytanie niestety znow nie na temat :baffled:
moze ktoras wie jak ludzie kupuja ciuszki NEXT ze stron internetowych ? przeglondalam allegro i te ubranka sa boskie ale o dwa razy drorzsze niz na oficjalnej stronie Next: Official Site - Women's, Men's & Children's Fashion - Home & Electricals ciekawi mnie jak to sie robi
pawimi ty moze wiesz zapewne znasz perfekcyjnie angielski :sorry2:
 
reklama
bardzo proste, klikasz sobie na ciuchu ktory Ci sie podoba po czym otwiera sie stronka z rozmiarami, tam wybierasz jaki chcesz i dodajesz do koszyka (zielone pole add to bag), na koncu jak juz wszystko masz to ugory w prawym rogu mozesz kliknac i pojawia sie koszyk i tam dokonujesz zaplaty.
 
no tak tylko oni nie wysylaja do polski :-(
ale cos wymysle , znalazlam okienko gdzie jest wymienionych kilka panstw europejskich w ktorych mozna dokonac zakupu - szkoda ze nie jest w j. francuzkim :baffled:
dziekuje za pomoc .
 
Sofik bardzo ladny ten kolor fotelika mysle ze dobry bedzie dla chlopca;-)
Kasia niestety malo firm z zagranicy wysyla rzeczy do Polski...ja bedac w stanach bardzo duzo kupowalam przez net bo taniej!
 
hej dziewczynki,
Ale watek sie super rozwija;)
Pamietam jak rok temu zastanawialam sie jaki wozek kupic:)Zdecydowalam sie na Mutsy Urban Rider,w sumie jestem zadowolona,tylko małagondola i siedzenie spacerowki mi nie pasuja:) dlatego zamierzam kupic mlemu jaks nowa spacerowke. Przede wszytskim ma byc wygodna,stabilna,myslam nad JAne Nomand....w wolnym czasie poczytam caly watek,ale moze ktos an szybko rzuci jakas opinie;)
 
oj dziewczyny normalnie oczoplasow mozna dostac od tych roznych czesci buzza:-)
Sofik czyli juz zakupilas buzza z uk??bedziesz przymierzac corke do wozeczka??:-)Mi sie snil buzz ten starszy fioletowy piekny byl ehh;-)
gastone super te linki co dalas:-) jogger to moze quinny speddi podobno super wozek;-)a Ty jaki posiadasz kolor buzza??pozdrawiam
Ja posiadam red flame reflection
Zastanawialam sie nad quinny speedi ale sie zastanawiam czy teraz warto.Moje dziecie ma 2 lata i 6 miesiecy i niedlugo juz pojezdzi i nie wiem czy sie jescze zmiesci do speedi.Wozki joginngowe maja wieksze siedziska.Nie musi to byc wypasiony woek, zwykly taki do wyszurania po lesie i po plazy , bo niestety moje dziecko jak sie zmeczy chce do wozka i podejrzewam ze jeszcze tak z pol roku tak bedzie.A te ktore mam nie sprawdzily sie na irlandzkich plazach..:no:
 
reklama
Do góry