reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

"pawimi" dziekuje Ci bardzo ze jednak udalo Ci sie cos znalezc:-)buzz mi sie strasznie podoba ale z tego co wiem ma duzo zwolennikow jak i przeciwnikow...moja kolezanka ma buzza i mowila ze kolka szybko sie scieraja i ma juz do wymiany...kazdy wozek ma swoje wady i zalety a idealnego wozka jeszcze nie wynalezli:-)takze jednak zdecyduje sie na buzza plus speddi jako wieksza spacerowka:)pozdrawiam babeczki
 
reklama
"pawimi" dziekuje Ci bardzo ze jednak udalo Ci sie cos znalezc:-)buzz mi sie strasznie podoba ale z tego co wiem ma duzo zwolennikow jak i przeciwnikow...moja kolezanka ma buzza i mowila ze kolka szybko sie scieraja i ma juz do wymiany...kazdy wozek ma swoje wady i zalety a idealnego wozka jeszcze nie wynalezli:-)takze jednak zdecyduje sie na buzza plus speddi jako wieksza spacerowka:)pozdrawiam babeczki

jesli sie tobie bardzo podoba to kup
na poczatku kazdy przy zakupie wozeczka mowi ze chce taki aby go juz nie zmieniac i zeby starczyl na dlugo ja tez z takim zamiarem kupilam xlandera ,maluszek ma dopiero 7 miesiecy a ja mam juz trzy bryczki : xlandera ,buzza ,maclarena i jeszcze ten silwer sni mi sie po nocach :-(
jesli bardzo podoba sie tobie buzz a kupisz cos innego to i tak penie bedziesz o nim myslec bynajmniej ja tak mam :baffled:
 
Kasiabelgia...ja tez tak mam ze jak cos mi sie podoba i nie kupie tego co chce to mysle o tym i coraz bardziej to chce:-):-)ale chyba babki tak maja:rofl2::rofl2: przy pierwszym bobasie chcialam strasznie wozek 3kolowy z gondola ale oczywiscie wszyscy z rodzinki odradzali i 3kolowy i gondole bo przeciez ile mala pojezdzi w gondoli no i uleglam...za to przy drugim bobo juz nie odpusze i bede miec 3kolowy z gondola hehe:-):-)juz moj maz ogladal jak on to powiedzial"Moj wynalazek buzz"i jakos bardzo tego nie skomentowal negatywnie;-):rofl2::rofl2::rofl2:
 
ja dziewczyny znalazlam dwa miejsca w ktorych jest ten wozek, ten pop to jest inny, tez silvera ale taka klasyczna parasolka podobna do Maclarena. Mi sie sie tez Buzz strasznie podobal z wygladu, jak pisalam wczesnej ja go kupilam ze zdjecia nie widzac go na zywo tak bardzo mi sie spodobal :) Jak masz kase to pewnie, probuj a moze akurat trafi Ci sie egzemplarz perfekcyjny a Twoja dzidzia bedzie miala takie gabaryty ze idealnie spasuje w rozmiary siedziska. Nie bede Ci tej przyjemnosci odbierac, hehe, kupuj, ciesz sie i sama oceniaj! I trzykolowce wcale nie sa zle, tu gdzie mieszkam pewnie ze 60 procent wozkow to wlasnie trojeczki zwlaszcza w wysoko rozwinietych dzielnicach. Ja sama mam kilka i nigdy nie narzekalam. Bumbleride Indie o ktorym wspominalam to tez trzykolowiec....a ten wozio bardzo goraco polecam.A chorobe wozkowa to ja mam - ciezki przypadek i prawdopodobnie nieuleczalny....
Wózek spacerowy Silver Cross Dazzle: Sklep Internetowy Baby Fant
..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: Silver Cross DAZZLE + ŚPIWOREK, TORBA i PARASOL..
 
wlasie ja mam niebieski :)
s733974692_1138126_4197.jpg
s733974692_1138125_3900.jpg
s733974692_1138127_4530.jpg
s733974692_1138128_4833.jpg
 
reklama
Do góry