reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

reklama
Witam.:-) Ja wkońcu kupiłam CASUALPLAY S4 i jestem zachwycona. Odpowiada mi w nim chyab wszystko. On płynie po każdej drodze. Naprawdę fantastyczny do prowadzenia.Ogromne siedzisko, nasz synek ma bardzo wygodnie. Tapicerka do szybkiego czyszczenia rewelacyjna. Pompowane koła radza sobie na każdej nawierzchni. Wizyualnie prazentuje się cud malina (smak, klasa, cacy jednym słowem). Toszkę ciężki a dla mnie to akurat nie ma znaczenia bo go nie muszę nigdzie wnosić.Ale za to codzienne sparcery z reguły 4 -5 godzin są teraz samą przyjemnością. Bardzo duży kosz na zakupy, łatwo dostępny. Wózek można prowadzić jedną ręką. No i bardzo funkcjonalny daszek, mażna zasłonić całą dzidzię jak uśnie. Folia przeciwdeszczową zakłada się błyskawicznie. GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!!!!!! :tak:
 
buby ostatnio nie ma
ale jak moge sie wtracic to powiem ze moja znajoma ktora ma poltorarocznego synka ma britaxa...

wszystko ok na szybkie wypady do sklepu i te pe
ale jesli Twoj synek spi na spacerkach to bidul sie bedzie wyginal w tym kubelkowym , nierozkladanym i jak na moj gust dosc waskim wozku:blink:
na twoim miejscu dla wygody smyka wybralabym cos wiekszego i rozkladanego na plasko :tak:
 
ja gdzieś ostatnio czytałam, że jedna dziewczyna na nierówności britaxem prawie się wyłożyła razem z wózkiem i dzieckiem w środku :eek: ponoć mało stabilny jest...
 
witajcie

wpisalam w opcje szukaj,wozek PEG PEREGO GT 3 i wyskoczylo mi ze tutaj cos jest o nim,ale tyle stron ze nie moge znalezc

chcialam uslyszec zdanie mam ktore ten wozek posiadaja
ma on wszystko co bym chciala by wozek mial:-)
jestem jednak ciekawa waszych opini

375303198
 
ja ma quinny ale speedy 3 kołowca i jestem bardzo zadowolona jest zwrotny i praktycznie sam sie prowadzi a one sa praktycznie takie same
 
ja ma quinny ale speedy 3 kołowca i jestem bardzo zadowolona jest zwrotny i praktycznie sam sie prowadzi a one sa praktycznie takie same

Chyba nie pokusiłabym się o stwierdzenie, że oba wózki są takie same. Jak dla mnie to one są absolutnie inne. Takie różnice jak kubełkowe siedzenie czy małe przednie kółka w Buzzie powodują, że jest od wg mnie diametralnie inny.

W mojej opinii, chociaż nie mam ani jednego z ww. quinny, speedi wydaje mi się wygodniejszy dla dziecka. Ale to moja subiektywna opinia.

Lilka wydaje mi się, że tutaj poruszany był temat Peg Perego Pliko 3, a nie tego modelu o który pytasz.
 
A może któraś z dziewczyn testowała już model quinny buzz 2008 z dwoma siedziskami w wersji spacerowej, bo to że wybieram quinny jest na 100% pewne, ale mam wątpliwości co do modelu 2007 czy 2008 :confused:
 
reklama
Witam!
na początku października urodzę dzieciątko i jestem na etapie ogldania wózków. Przeczytałam te 62 strony wątku i mam totalny mętlik jaki wózek kupić, oto kilka faktów, które biorę pod uwagę przy wyborze wózka:
- maluszek urodzi sie w pażdzerniku, wiec potrzebuje wózka z gondolką (na co najmniej 7 msc)a na wiosnę spacerówkę, dodatkowo potrzebuję fotelika do samochodu, bo będę z maluchem jezdziła do miasta, lekrza itp. więc najlepiej by był to wózek typu 3w1
- mieszkam w domku, na wsi, drogi polne - bez asfaltu, więc nie będzie to jazda po gładkiej powierzchni
- konicznie chcę wózek z 4 pompowanymi kołami, wszelkie trójkołowce i sześciokołowce odpadają
- oczywiście dobrze, by wózek był mocny i zarazem lekki a do tego łatwo się składał (wszelkie dalsze wypady poza dom to jazda autem)
- cena odgrywa mniejszą rolę, chcę kupić wózek porządny, który wykrzystam w przyszłości dla drugiego dziecka.
Będe bardzo Wam wdzięcza za rady, pomoc, sugestie.
Serdeczni pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie posty :)
 
Do góry