reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

ano, i to trudno bylo ja podjac:-D

jane slalom ma bardzo dobre opinie od dziewczyn ktore juz go uzywaly
ja sama tez uwazam ze to swietny wozek

wozek tak, ale to nie wszystko - potrzebny nadal fotelik do auta, a ze jezdzimy duzo, dobry (bezpiezny) fotelik to podstawa. A w dwa systemy nie chce mi sie bawic:-)

speedi ma same pozytywy , takze buba zawsze chwali ten wozek i wozi w nim swojego franka ktory jest juz duzym chlopem

taa, doczytalem sie. Ale np. przy pakowaniu go do bagaznika jest lekko ponad 30cm dluzszy od Mury (szerokosc ta sama), a i na wysokosc Mura lepiej lezy... Plus w Murze plecki prawie stoja, ksztalt jest kubelkowy (sam jeszcze nie wiem, czy to wada czy zaleta, bo czasem moze to wadzic, a czasem sie przydac). W Speedim siedzisko jst minimalnie dluzsze, a czesc gdzie opieraja sie nogi jest duzo wieksza, niz w Murze. Mozna tak w kolko - jedno lepsze tu, drugie tam.

co do obrocenia dziecka do siebie...
w buzzie tez jest ta opcja i m in dlatego tez wybralismy buzza
jednak dziecko jezdzi przodem do rodzica tylko chwilke, potem ciekawosc poznawania swiata jest duuuuzo wazniejsza i dziecia uwielbiaja jezdzic przodem do kierunku jazdy

zgadza sie, ale kilka miesiecy dziecko tak pojezdzi - wiec moze sie to przydac :tak:


mura, wozek nowy i jeszcze malo uzytkownikow, dla mnie zupelnie nie,
nie podoba mi sie jakos wizualnie i nie rozumiem po co komu taki dziwny palak a wlasciwie jego brak...

powiem tak - jak poczytalem na forach, poogladalem katalogi, zakochalem sie w Bebecar Stylo AT. Znalazlem ten wozek, pojezdzilem po sklepie i wiedzialem, ze odpada na 100%. Dlaczego? Wykonanie tragiczne (niepoobrabiane plastiki po wtryskach, chrom tak tandedny i kiepski, ze zal go dotykac bo sie rozleci, metalowa konstrukcja - czyli rysa i zaraz korozja), plus przednie kola skretne blokowane w pozycji na wprost, za cholere nie chcialy skrecac. Dodatkowo - swietne zawieszenie, przegubowe - bomba! Tylko, ze mieszkamy nad morzem, i plaza to bedzie norma - ciekaw jestem, jak dlugo te przeguby popracuja, jak kilka ziarenek pisaku wpadnie. Nie mowiac o osi skretnej, ktora bedzie maksymalnie czula na wszelki syf. I z milosci pozostalo niewiele - wozek odpadl.

ale to tylko moje subiektywne odczucia

alez oczywiscie - kazdemu pasuje co innego, a ja sie tylko pytam. Da mnie np. Buzz odpadl tylko z dwoch powodow - maly blizniak z przodu (teren odpada) i siedzonko na stale. Reszta bardzo na tak.

ja wybralabym z tych 3 jane a potem speddy;-)

hehe, chyba w takim arzie bede jednym z niewielu, ktorzy sie zdecyduja na Mure i bede co jakis czas dawal znac, jak sie wozek spisuje. Na pewno materialy uzyte w Quinnym (Buzz, Speedi) sa przyjemniejsze, moze nawet troche lepsze i latwiejsze w utrzymaniu czystymi. No i jeszcze nie wiem, jak z tym kubelkiem - wiekszy niz w Buzzie, ale nie tak duzy jak w Speedim - mam nadzieje, ze corka mnien ie przeklnie:-D
 
reklama
hmmm
moja odpowiedz zostala rozlozona na czynniki pierwsze:-p
moje dziecko jezdzilo przodem do mnie niecaly miesiac ;-) potem juz nie bylo opcji
co do kubelka to mimo iz jezdzilam buzzem to jednak nie jest to najwygodniejsza opcja, mimo wszystko...

prosiles o opinie i pomoc wiec wyrazilam swoja
 
hmmm
moja odpowiedz zostala rozlozona na czynniki pierwsze:-p

a to zle?:laugh2:przyzwyczajenie;-)
moje dziecko jezdzilo przodem do mnie niecaly miesiac ;-) potem juz nie bylo opcji
co do kubelka to mimo iz jezdzilam buzzem to jednak nie jest to najwygodniejsza opcja, mimo wszystko...

Kubelek w Murze sie rozklada i jest sporo szerszy... a przynajmniej tak mi sie wydaje, ze to rozwiazanie to cos miedzy buzzem i speedim. Czytalem kilka opinii i pisza o wozku jako czyms nowym i bardzo wygodnym dla dziecka i prowadzacego;-)

prosiles o opinie i pomoc wiec wyrazilam swoja

i bardzo dobrze:-D chce/chcialem poznac opinie innych, bo przy takiej wymianie zdan, zawsze cos jeszcze wyjdzie. Wiesz, gdybym mial sie przejmowac kazda opinia osobno, osiwialbym, albo kupil to co znajomi - Chicco S3 Trio Top. Mam wsrod znajonych 3 pary z malymi dziecmi i juz z ich opini mozna cos wywnioskowac, ale ja zawsze szukam jeszcze dalej. Takze wszystko jak najbardziej OK:-D.
 
na mnie slowo chicco w kwestii wozkowej przynajmniej dziala jakos niedobrze ;-)
kubelek to kubelek
plasko to plasko
i mimo iz lubie buzza i go bronie to poki co ten kubelek moglby byc plaski ;-)
 
dzieki dziewczyny:tak:

Wozeczek juz zamowiony, powinien byc w piatek albo sobote. Zamowione tez lozeczko i materacyk - teraz tylko czekam na moje Gwiazdy jak wroca ze szpitala :-)
 
reklama
Witam mam pytanie włąnsie sia zastanawiam nad kupnem BRITAX VERVE ale mam wątpliwosci mam 2 letniego synka, który sypia na spacerkach i jest wysoki jak na swój wiek czy mozesz mi przesłac fotki tego wózka ale ze swoja dzidzia interesuje mnie czy dziecko wygodnie siedzi jak z główka czy ociera sie o daszek i jak z nóżkami? PROSZE O ZDJĘCIA jesli to możliwe z góry bardzo dzikeuje ułatwi mi to wybór w kupnie wózka
 
Do góry