reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

Byłam w sklepie i zrezygnowałam z zakupu X-landera X1 - za ciężki (bede musiała wiele razy składać wózek, wkładać i wyciągać z auta), poza tym ciężko się nim steruje, bo koła ma sztywne - wybór padł jednak na trójkołowca - Quinny Speedi SX z gondolą i fotelikiem. Teraz jest promocja - przy zakupie zestawu spacerówka, gondola, fotelik otrzymuje się gratis torbę i śpiworek do spacerówki o wartości 500zł, więc się opłaca. Naprawdę Buba 2006 miała rację - Quinny Speedi to super bryka :)
Aha, oglądałam również Murę - mi nie wpadł w oko.
 
reklama
:-) witam mamusie i tatusiów...dawno tu nie zaglądałam...
Mam pytanko do wszystkich użytkowników SPEEDI-ego, konkretnie spacerówki (oczywiście każda opinia mile widziana). Nasza Zosia skończyła 3,5 miesiąca i niestety będziemy ją w najbliższych dniach przepinać do spacerówki...aniołek jest tak długi, że po prostu ma za mało miejsca...a moje pytanie...czy dziecko w spacerówce kładziecie tak od razu na ten materiał czy na jakiś kocyk? Czy dziecko położone bezpośrednio do wózka nie będzie się pocić od tego materiału? Zwykły koc to chyba nie wchodzi w rachubę bo po pierwsze mała i tak zaraz zwinie go pod siebie a po drugie przecież od tego są pasy by je zapiąć a koc je przykryje. Ostatnio widziałam na spacerze kobietkę i tak tylko kuknęłam i zauważyłam, że w wózku miała koc ale hmmm specjalnie przystosowany do spacerówki :confused: tzn. w miejscu wychodzenia pasów były "dziury". Czy można gdzieś takie dostać? A jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?
A i jeszcze jedno...jak jest z tymi śpiworkami do spacerówek...można bez problemu zapiąć dziecko pasami?
 
ja nic nie klade ale jak byly mniejsze to kladlam czasami nf piluszke frotowa czy tetrowa latem
co do spiworka to ma wyciecia na pasy i spiworek zamyka sie bez problemu
 
Obecnie korzystam z wozka Quinny Buzz- jestem z niego mimo wielu negatywnych komentarzy bardzo zadowolona. Moja coreczka ma juz 10 miesiecy wiec niedlugo zaczne sie rozgladac za czyms jeszcze mniejszym- zastanawiam sie nad ABC TAKE OFF. Co sądzicie o tym wozeczku?
 
witam,

my kupilismy speedi i musze przyznac ze sprzet sprawdza sie nam dobrze, szczególnie ze mamy do pokonania troche slabszej jakosci dróg..

polecam go, nie wyglada tak hi-tec jak Buzz ale sprawuje sie bardzo dzielnie.

...dziekuje za rady :)

teraz rozgladamy sie za czyms na szybkie wypady.
 
Witam!
Ja chcę kupić buzz albo abc 3 tec. O buzie juz się naczytalalm. A co myslicie o abc?
Ja testowałam ten wózek w sklepie i przednie koło się zacinało podobnie jak dzieje się w quinny Buzz. Zresztą same możecie zobaczyć to na tym filmie
YouTube - Quinny Buzz problem
Poza tym aktualne wykonanie spacerówki a raczej wkładu do Buzza pozostawia wiele do życzenia - siedzisko jest wykonane z gąbki obszytej materiałem, zero usztywnienia :shocked2: a cena wygórowana
 
Witam!
Zastanawiam sie nad zakupem wozka chcialam quinny buzz ale widze ze wiecej jest przeciw niz za..wiec teraz nie wiem co wybrac bo myslalam nad x-landerem xt, chicco s3,quinny speddi i buzzem prosze o opinie o tych wozkach bo nie wiem ktory wybrac??:-)
 
ja z buzza jestem zadowolona
ale to wszystko zalezy czego chcesz od wozka
x lander xt to fantastyczna maszyna ktora pokona i gory i morza i piaski i lasy
;-)
 
reklama
Ja zakupilam Mure 4 i powiem jedno...rewelacja i dodam ze nie ma osoby ktora by sie tym wozkiem nie zachwycila. Jak na razie testujemy jeszcze w domu ale naprawde,kazdy kto oglada jest pod wrazeniem i kazda znajoma mowi ze tez taki zakupi.
 
Do góry