reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pusty pęcherzyk ciążowy

Lenko zgadzam się z Tobą.. dlatego trzeba dobrze dobierać lekarza.. moja koleżanka miała taka fajna Dr ktora mowila jej wszytsko na wizycie tez chcialabym do niej chodzic ale niestety nie wyszło:(
 
reklama
Byłam u gin. po kolejną recepte na pigułki
Zrobiliśmy USG dopochwowo.

Gin przepisał mi tabletki

Co wy na to??

Co oznaczaą według was te gwiazdeczki?? img144.jpg
 
Skończyły mi się tabletki anty.
Z powodu znainy miesjca zamieszkania musiałam zmienić lekarza.
Poszłam do nowego lekarza po recepte na pigułki.
Lekarz najpierw wykonał badania(usg dopochwowo) wypytał o wszystko, a potem wypisał recepte.

Powiedeział że macica jest wzorowo zbudowana i wszystko jest ok.

Wydrukował zdjęcie i kazał zachować.

Czy niezauważył by ciąży?
Chociaż dla mnie też byłaby to niespodzianka bo cały czas się zabezpieczam tabletkami anty(nigdy się nie spóżniłam, nie zapomniałam tabletek- bardzo się pilnuje) a facet nigdy nie kończył w środku
 
Aha.. no nie wiem te gwiazdki ciazy nie przypominaly... Poza tym powiedziałby Ci. Ale nie mam pojęcia od kiedy sie USG wykonuje aby tabletki przepisac..? dodam ze gdyby byla ciaza to by powiedzial ze macica jest nieco powiększona..
 
Tzn .ja byłam u niego pierwszy raz - dlatego chciał zrobić badania (usg trzonu macicy, jajników) ponieważ przejął mnie jako nową pacjentke, i chciał zobaczyć co i jak u mnie wygląda, czy wszystko jest ok. Następnym razem chce mi zrobić cytologie.
 
jak nie ufasz lekarzowi to idz do innego, wg mnie lekarz by ci tabletek nie przepisal gdyby zauwazyl ciaze..... a jesli mu nie wirzysz to albo idz do innego na usg, albo zrob badanie beta hcg- to sie upewniczy czy ciaza jest czy nie ma... a gwiazdeczki na tej fotce-nie jestem lekarzem wiec nie pomoge ale na ciaze mi one nie wygladaja

pozatym lekarz do ktory robi tylko badanie ginekologiczne bez usg to dla mnie jakas pomylka, bo niby jak on ma ocenic prawidlowa budowe macicy jajnikow itd? po macaniu tylko?, wg mnie raz do roku powinno sie robic usg chyba ze sa wskazania do czestrzego takiego badania i takie usg jest mozliwe do zrobienia na fundusz bo kazdej kobiecie raz do roku sie ono zwyczajnie nalezy, wiec nie wiem w czym problem maja niektorzy lekarze-chyba tylko w braku doswiadczenia i umiejetnosci czytania zdjec z usg i dlatego ich nie robia
 
Ostatnia edycja:
reklama
W USG dopochwowym maluszek widoczny jest ok czwartego tygodnia, kiedy ma pół centymetra. Oprócz tego powinien być rozrost endometrium.

Testy ciążowe wykrywają juz tygodniową ciążę.



 
Ostatnia edycja:
Do góry