reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pusty pęcherzyk ciążowy

reklama
witam wszystkie forumowiczki:) jestem tutaj po raz pierwszy,ale myślę,że nie ostatni :)
Właśnie dzisiaj pojawiły się u mnie 2 upragnione wyraźne kreseczki,to 4 test w ostatnich 4 dniach :) bo najpierw jedna była słabsza,bledsza...więc wolałam się upewnić...i dzisiaj są,2 takie same...
dzisiaj 33 dzien cyklu ( przeważnie trwał 28,ostatnie 2 mies 31 dni) mam wielką nadzieję,że już @ mnie nie odwiedzi...
Boję się poronienia w tych pierwszych tyg...:/ a wizyta u gin dopiero 15 września...myślicie ,że już usg powinno wykryć ciążę ? A może powinnam iśc już teraz, jak najszybciej, w najbliższym tyg ?

Pozdrawiam :)
 
emilka gratuluje:)jesli nic sie nie dzieje nie boli ani nie plamisz to nie ma co sie spieszyc mozesz spokojnie poszekac do 15 wrzesnia napewno wszystko jest wporzadku bez obaw:)
 
Mam nadzieję,że nic złego się nie dzieje i nie zadzieje,
aczkolwiek czasami pojedyńczy ból w okolicy jajników się pojawia...no i rano hm,jakby to opisać...chwilowy coś jakby skręt kiszek :)
 
Ja tez tak mam wlasnie rano tylko mnie dluzej boli,choc juz coraz mniej noi po obfitym posilku tak samo..ja jutro prywatnie ide bo do 24za dlugo jak dla mnie.
 
tak myślę,czy też nie iść wcześniej,może konieczne będą jakieś tabletki podtrzymujące ciąże ? nie wiem czy to zawsze lekarze przepisują,czy tylko jak coś jest nie tak ?
 
tak bardzo mi przykro :( a to w którym dniu cyklu zaczęło Ci się to plamienie ? długo po spodziewanej @ ? ja też zaczynam myśleć,że te 2 kreski tak upragnione to nie wszystko, i co raz bardziej się boję :/
 
reklama
Ja zaczełam plamic dosc mocno. Pobieglam prywatnie..lekarz stwierdzil brak ciazy,najprawdopodobniej naturalne poronienie...odechcialo mi sie zyc:(

a który to tydzien? dostała leki? luteine lub duphaston? jak nie to zmien lekarza bo z tego co czytam to wczesna ciaza i nie zawsze widac ja odrazu na usg

emilkaa nie zawsze sa tabletki potrzebne choc lekarze je nagminnie przepisuja, jesli masz stwierdzony niedobór progesteronu to na pewno bedziesz ich potrzebowac (jak nie wiesz to mozesz zbadac poziom progesteronu normalnie z krwi w kazdym laboratorium koszt to chyba cos koło 15-20zł max) do tego mozna zrobic badanie beta hcg dwa razy w odstepie 48godzin zeby sprawdzic przyrost hormonu ktory w ciazy prawidlowo rosnie min o 66% co 48godzin
 
Do góry