reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pusty pęcherzyk ciążowy

reklama
ja wczoraj byłam na pierwszej wizycie (prywatnie) i dostałam zdjęcie maluszka :-) zobaczymy jak będzie przy kolejnych
 
ja takich bóli nie miałam nigdy, ale z tego co czytałam na forum to dziewczyny takie miewają i jeśli nie są silne, długotrwałe i bez plamień, to sa normalne i nie niepokojące

jednak pamiętaj, że kazde takie zdarzenie powinnaś zgłaszać lekarzowi
 
w gabinetach prywatnych raczej zdjęcie z USG nie stanowi problemu

ja dostaje zdjęcie co 3 tygodnie, jest to fragment dzidziusia, a na początku to była cała dzidzia, nigdy nie musiałam prosić o zdjęcie, ani o nim w ogóle wspominać i zawsze je dostaje
 
to ja miałam szczęście bo mi lekarz zawsze dawał zdjęcia i mam ich masę. Chodziłam pryw więc może to miało wpływ. Mam fotki z każdego usg , zarodek, bijące serduszko, płeć, buziolka, dzidzię w całości , nawet zbliżenie źrenicy nam dał. Zdjęcia z okresu płodowego to cudowna pamiątka dla rodziców więc dziwię się że lekarz nie chce Ci dać żadnego zdjęcia.
 
Ja rówież nie miałam problemów ze zdięciami,pani doktor wszystko nam pokazywła i objaśniała,usg trwało długo, ale tak jest za każdym razem.Teraz bez problemów powiedziała jaka płeć.A i oczywiście usg było bezpłatne,a doktor naprawdę fantastyczna
 
no narazie żaden silniejszy mnie nie zaatakował, tylko takie czucie,uczucie,że coś tam się ściska...no zobaczymy co powie G,może wytrzymam do wtorku :) i nic złego się nie wydarzy...
 
wiesz może ja to inaczej odczuwam teraz w drugiej ciąży, bo po prostu nie zwracam uwagi na wiele kłuć, napięć i bóli, alew pierwszej ciązy to nawet ból w pachwinach mnie niepokoił a lekarka uspakajała że wszystko ok :-) nie martw się zatem na zapas, jeśli tylko potrafisz :-) pozdrawiam
 
reklama
witan
jestem tu nowa wczoraj przezylam szok na usg.lekarz troche zaniepokojony bo powinno byc juz byc slychac serduszko a tu niespodzianka na razie brak go bo okazalo sie ze z usg wychodzi ze pecherzyk urosl od nastepnego razu dwukrotnie bo mial 35mm a teraz ma137mm i ze z usg to 4 tydzien 4dni a z okresu jak lekarze licza to wychodzilo by 7 tyg3dni.juz sama niewiem co mam myslec czy wszysttko jest w porzadku.za 1,5tyg ide na kontrole i wszystko sie wyjasni bo lekarz powiedzial ze jajo moze byc puste lub faktycznie serduszko dopiero sie pojawi ale czy na pewno jest gwarancja ze 6 tyg1dzien bedzie to serduszko teraz ten tydzien bedzie moim najgorszym tygodniem i czekaniem czy wszystko bedzie ok.ale czy to mozliwe taka rozbierznosc terminow
 
Do góry