reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pusty pęcherzyk ciążowy

mojej koleżance lekarz źle wyliczył wiek ciąży o 2 tyg. Powiedział jej że to już 7 tydz a nic nie widać i że za tydzień ma przyjść na usunięcie ciąży. Kazałam jej poczekać i zmienić lekarza. Jak się okazało teraz ma prawie 2 letnią córcię z tej źle wyliczonej ciąży. Tak naprawdę ciężko jest wyliczyć kiedy doszło do zapłodnienia , jak długo trwało zagnieżdżanie się zarodka. Myślę że powinnaś spokojnie poczekać, choć wiem że raczej spokojna nie będziesz to spróbuj się wyciszyć. Może Twój gin ma zły sprzęt, albo niewprawne oko i dlatego nic nie widzi. Może zmień lekarza. Daj sobie tydzień i idź do gina, jak nadal nic nie będzie widać zmień lekarza. Wiem że jest wiele przypadków usuniętych ciąż tylko dlatego że gin źle wyliczył albo ma kijowy sprzęt lub po prostu nie jest dobrym lekarzem.
 
reklama
Ja mialam identyczna sytuacje! Poszlam do lekarza na rozpoznanie ciazy, zrobil mi usg i stwierdzil, ze mozliwe ze plod juz obumarl, bo jest o 3 tyg mniejszy... Wg usg bylam w 6 tc a wg miesiaczki powinnam byc juz w 9 tc. Po 2 tyg stresu i niepewnosci poszlam na usg i co? I serduszko pieknie bilo, a plod rozwijal sie prawidlowo :) 26.01 urodzilam pieknego zdrowego synka dokladnie w dzien terminu wg pierwszego usg :)
 
no i byłam u G , i ciąża potwierdzona :) G powiedziała,że 6 tydzień,ale liczyła od dnia ostatniej miesiączki,pęcherzyk na usg jest :)ale nie było widać bijącego serduszka...:( kazała przyjść za tydzień,i znowu chwile niepewności...i lekkiej obawy...
Ale mam nadzieję,że zobaczę migającą kropkę :)
 
gratuluję :) nie martw się, ja miałam tak samo. poszłam po prostu za szybko i robaczek był jeszcze za mały. ale na następnym usg zobaczyłam już maleńką żabkę. u Ciebie też tak będzie :) powodzonka
 
reklama
mam wielką nadzieję,bo jak czytam to piszą,że powinno być już widać w 21-25 dniu od zapłodnienia...wiem,że jestem panikara,ale tak bardzo chciałabym mieć maluszka,że strasznie się boję, że coś może być ne tak...
 
Do góry