reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pusty pęcherzyk ciążowy

reklama
Moja znajoma też stosowała tę metodę tz. stosunek przerywany - jej córa w połowie lipcu kończy rok, a z kolejnym termin ma na koniec lipca 2010r.
 
A u nas przez 3 lata się sprawdzała, trzeba tylko mieć regularne cykle, dobrze liczyć i zostawiać odpowiedni czas przed i po owulacji. Moja kuzynka też przez kilka lat nie wpadła.

Usg brzuszne robi się od ok 12 tygodnia. Ja byłam w 13. i wszystko było pięknie widać, pomimo, że mam trochę sadełka na brzuszku
 
Ostatnia edycja:
Witam Dziewczynki. Jestem już szczęśliwą mężatką :) i szczęśliwą przyszłą mamą :) Tydzien temu małam robione 3 usg brzuszne i już było widać naszą kropeczke :) Jeszcze nie zmieniłam lekarza ale zrobie to w najbliższym czasie. Trzymajcie się cieplutko
 
Witam wszystkich!
Przejdę od razu do konkretów.
1 czerwca był mój pierwszy dzień ostatniej miesiączki. Jak łatwo się domyślić w lpcu miesiączki już nie dostałam.
Zrobiłam TRZY testy ciążowe wyszły rzecz jasna pozytywne. Pani ginekolog zrobiła mi badanie jak ja to mówie ,,ręczne" i powiedziała, ze testy raczej się nie myliły.
Objawy jak w ciąży, trochę śpiąca, trochę wymiotować się chce, piersi bolą strasznie....
Na USG przez pochwę muszę jeszcze zaczekać niby do jutra ale nie wytrzymałam ipełna szczęścia poleciałam dzisiaj na potwierdzenie ciązy w zwykłym USG.
Tak zrobiłam w 6 tygodniu swojej pierwszej ciąży. Widoczny był wtedy pęcherz płodowy i bla, bla.
Dzisiaj nie było tak kolorowo. Pan, który robił mi USG( zaznaczmy nie ginekolog) napisał na kartce cytuje: macica w tyłozgięciu. Endometrium 3 mm. pęcherzyka płodowego w jamie macicy nie uwidoczniłem. Niewielka ilość płynu w zachyłku maciczno odbytniczym.
Powiedział, że powinnam zrobić to USG przez pochwę ale mnie tutaj łzy zalały bo tak się cieszyłam....Czy to może być ciąża? Czy raczej pozamaciczna czy co? Nie wiem, proszę podzielcie się ze mną swoimi opiniami
Pozdrawiam
 
Na twoim miejscu poszła bym jutro na usg dopochwowe do ginekologa;-);-);-)
Bo sądzę że skoro testy pokazują ci wynik dodatni i ginekolog przypuszcz że może to być ciąża to jest duże prawdopodobieństwo. A skoro ten co robił ci usg nie jest ginekologiem to sądzę że nie jest wiarygodny i nie powinien wogóle podejmować się takiego badania.;-);-);-) Dopiero jak zbada cie specjalista będziesz wiedziała na czym stoisz. Trzymam kciuki aby na jutrzejszym usg pokazała się fasoleczka:tak::tak::tak:
 
Jutro pójdę na to USG...Tak bym chciała żeby dzidzia była....człowiek tak się nastawił....Przepraszam wogóle, że utworzyłam nowy temat zamiast dodać do tego ale to wszystko ze stresu:(
 
reklama
blekitnooka7 - uważam że naprawde nie masz się czy martwić, testy wyszły pozytywne, okresu brak, a na usg brzuszne jest za wcześnie żeby coś zobaczyć, czasem nawet może być jeszcze za wcześnie żeby coś zobaczyć na usg przez pochwe, w końcu nie wiadomo w którym dniu cyklu zaszłaś w ciążę, zrób spokojnie usg przez pochwę i będzie wiadomo co i jak, życzę powodzenia z całego serca.
 
Do góry