reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe Mamy z Bielska-Białej i okolic:)

reklama
Halo mamusie a co tu taka cisza????????????????
Szalejecie w sklepach czy co:-):-)
Ja wczoraj byłam na usg 3d z dzidzi dobrze troszke za mało waży i mam małe zwapnienia na łożysku a co najgorsze przy buzi i szyjce ma pełno pępowinki.
Ale lakarz powiedział żebym się nie martwiła bo nic złego się nie dzieje.
 
Dziewczyny ja z takim małym pytankiem: Gdzie kupujecie ciuszki i całą wyprawkę dla swoich dzidziusiów??
Macie jakieś ulubione sklepy??
 
Właśnie sama nie wiem gdzie wszystko kupić chciałabym za jednym razem kupić co potrzebuje
Monika a u kogo byłaś u Balisia?
 
Cześć dziewczynki
Ja całą wyprawke -oprócz wózka- będe kupowała w dudusiu w bielsku, wybieram się tam za jakiś czas. Szukając odpowiedniego wózka zjeździałam wszystkie sklepy w Bielsku i Żywcu i powiem wam szczerze że tam mają najlepszy wybór. A ubranka kupowałam w tesco troche w smyku i innych różnych sklepach.
Dla mnie najgorszy był wybór wózka a wy macie już jakieś woje typy???
Madzia u Balisia byłam na usg tylko w bielsku. gajny lekarz dokładny i odpowiadał na każde pytanie jakie mu zadałam
 
Witam Dziewczyny,
Najwyższy czas się przedstawić i dołączyć do Was:-) Poczytuje forum od dłuzszego czasu. Coś o mnie... mieszkam w Bielsku, nosze w sobie malutkiego chłopczyka, który przyjdzie na świat już za 2 miesiące.
 
W "Dudusiu" byłam na rozeznaniu. Ceny wózków maja masakryczne wysokie!!!:szok::crazy: Plus taki że można sobie wszystko dokładnie obejrzeć. :tak: Wczoraj dostałam namiary jeszcze na sklep na ul.Grażyńskiego. Gdzieś przy "Klubie Pomarańcza" czy jak on się teraz tam zwie.:confused: Pełne wyposażenie dla maluchów. :-) Ale chyba nie ma wózków??
Koleżanka robiła tam właśnie zakupy wyprawkowe:-D:-D
 
Ja wózek mam już kupiony firmy mikado jest troche duży ale trzykołowy i wielofunkcyjny ma duże koła chciałam taki bo u mnie przed domem jest błoto i kamienie także taki coneco by sie nie sprawdził cany ok 1400 zł ale można kupić uzywany ja własnie tak zrobiłam i kupiłam za 690 zł z wszystkim fotelikiem do auta itp można trafić na te które są w dobrym stanie stwierdziłam że lepiej pieniążki zostawić na inne rzeczy dla maluszka niż kupować nowy ale to wybór każdego z osobna.
Monika ja też byłam u Balisia w Bielsku na 4 d fajny lekarz ale ma specyficzne poczucie humoru.

Witam nowa Forumowiczkę :)
 
Madzia tez jestem zdania że jak mam przepłacić za nowy wózek to wole kupić używany. Mam na oku fajny wózek z komisu ale dla mnie na takie zakupy to jeszcze za wcześnie bo termin mam na sam początek lipca....
 
reklama
He He no tak te przesądy ja kupiłam ten wózek już miesiąc temu bo była okazja i stwierdziłam że nie wierze że coś się stanie jak narazie jest oki
 
Do góry