reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe Mamy z Bielska-Białej i okolic:)

Ja tez wierze że już wszystko będzie oki.:tak: Początek był tylko bardzo stresujący!:crazy: Ale jednak... Jakoś poczekam z większymi zakupami do początku czerwca. Bo resztę już zaczynam po malutku kompletować:-)
 
reklama
Iwonn byłam w tym sklepie koło pomarańczy Powiem Ci że nie ma tam za wielkiego wyboru-no może maja dużo pościeli ale jeśli chodzi np. o łóżeczka to są one droższe niż w dudusiu i pani która mnie obsługiwała okrutnie mnie denerwowała. Ja np. lubie pochodzić na spokojnie rozejrzeć się a ta Pani non stop coś gadała pokazywała coś co mnie kompletnie nie interesowało. Natomiast jeżeli chodzi o dudusia to wiem że przy robieniu wyprawki dostaje się tam rabat.
Ja wózek kupiłam nowy 3w1 też wybierałam z dużymi pompowanymi kołami bo chodniki u nas to MASAKRA. A dlaczego mówisz że w dudusiu mają drogie wózki? Ja jak się rozglądałam za wózkami to ceny były takie same.
 
Madzia no ma swój humor ale dla mnie jest kompetentny i przykłada się do tego co robi. Ja na badaniu połówkowym byłam w jakiejś przychodni koło worda.To była tragedia:no:. Całe badanie trwało jakieś 5min przez ten czas lekarz się wogóle nie odezwał nie zbadał przepływu krwi przez pępowine, nie zbadał serduszka, nic nie zrobił. Czułam się jakbym była na zwykłym usg a zapłaciłam 220zł:szok::szok:
 
No to trzeba przyznać odnośnie Balisia bada dokładnie, ja dziś byłam u dr G i jakoś tak nie jestem zadowolona chyba trochę mnie olał nie wiem ale nic mi nie powiedział ech... trudno
 
A dlaczego mówisz że w dudusiu mają drogie wózki? Ja jak się rozglądałam za wózkami to ceny były takie same.

Wiesz, mam się tyle dobrze, że znajoma sprzedaje wózki z tym że w Cieszynie. I mam porównanie w cenach. A poza tym taki szybki przykład; wózek z Tako w Dudusiu kosztuje 1200zł gdzie ja widziałam identyczny za 700 zł. (w Kozach) Pytania?? Ja nie mam:-):-)


Całe badanie trwało jakieś 5min przez ten czas lekarz się wogóle nie odezwał nie zbadał przepływu krwi przez pępowine, nie zbadał serduszka, nic nie zrobił. Czułam się jakbym była na zwykłym usg a zapłaciłam 220zł:szok::szok:


Ja pierdziele, fajne badanie!!!
Moje połówkowe usg trwało 40 minut i zapłaciłam 80 zł. Z dokładnymi pomiarami i krótkim zerknięciem 3D
 
Ostatnia edycja:
hej :-)
i ja do was dołącze. w brzuszku nosze dziewczynke i termin mamy na 7maja :-D co do lekarza to od początku chodze do Balisia i jestem baaardzo zadowolona z niego. Rodzić wybieramy sie na Wyspiańskiego mam tylko nadzieje że jak przyjdzie na nas pora to sala do porodu rodzinnego będzie wolna ;-) nie możemy sie doczekać naszej kruszynki. niestety zus robi nam problemy z l4. w połowie stycznia poszłam na l4 i jak przyszedł czas ze to zus musi mi płacić to od razu dostałam pismo z wieloma pytaniami a mój pracodawca został wezwany na przesłuchanie i od tej pory cisza :crazy: ciekawa jestem jak długo bede czekać na decyzje a potem na pieniążki grrrr

a co do wyprawki to mamy już prawie wszystko tylko musze jeszcze apteke odwiedzić :-)
 
Madziq jak mogę zapytać ale o co chodzi Zusowi?? Ja jestem już od dobrych paru miesięcy na L4 i wszystko jest w porządku.
 
o co im chodzi? o to że jak sie zatrudniałam to nie wiedziałam że już w ciąży jestem i myślą że to tylko fikcyjne zatrudnienie :confused: ale wszystko jest legalne więc tak naprawde nie mają sie czego doczepić mam tylko nadzieje że jak najszybciej sie ta sprawa wyjaśni...
 
O cholercia!! To Ci Dziewczyno nie zazdroszczę. Ja słyszałam o jednym takim przypadku że dziewczyna musiała iść do sądu żeby jej uznali, że to nie oszustwo tylko prawda. Mam nadzieje, że u Ciebie tak nie będzie! Trzymam kciuki!!!
 
reklama
Jaki bez sens nawet jak wiedziałaś to miałas chyba prawo się zatrudnić co za barany w tym Zusie nic tylko się czepiają
 
Do góry