reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

reklama
podobno wlasnie jest "wysyp" rodzacych. w szkole rodzenia to samo mi mowili o odsylaniu poza Lublin. w Lubartowie podobno jest genijanie odremontowana porodowka i warunki luxusowe jakby co. ale jak ktos ma wiecej niz 3 cm rozwarcia to juz nie odesla wiec to tez jakas metoda jest...:)

chetnie ci polece ale znam conajmnie 6 bardzo dobrych i nierutynowych. natomiast kazdy z nich specjalizuje sie w nieco innych problemach. jesli chcesz mojej rady to napisz na priv jaki mniej wiecej masz problem. no i kwestia czy mozesz sobie pozwolic na leczenie prywatnie bo w zasadzie na nfz to nie mam ci kogo polecic. ci na prawde dobrzy to nawet w luxmedzie na abonament nie chca przyjmowac bo tylu maja pacjentow na pelnoplatnw wizyty...:(

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Więc czekamy na relacje. Ja mam termin dopiero na marzec. Podobno teraz jest oblężenie, więc może na wiosnę będzie trochę luzniej [emoji5]
 
Witajcie! Pozwólcie, że dołączę do wątku. Ja rodziłam (CC) 8 lat temu, w sumie to nie mogę mieć zastrzeżeń, ale słyszałam różne opinie o tym szpitalu.
Natomiast ja mam pytanko do Was, możecie polecić mi z czystym sumieniem jakiegoś ginekologa, który nie jest już w totalnej rutynie? z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkie lubelskie mamy :)
Chodziłam do Pietras ale nie jestem zadowolons gdyby nie poniedziałek Czajkowska nie wiem co by z moja córka było miałam zielone wody w 36tc i bóle a żaden lekarz usg mi nawet nie zrobił gdyby nie ona trzymaliby mnie nie wiem ile jeszcze.

Napisane na SM-J320F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie pozytywnie i czekam już z utęsknieniem :)
tym bardziej, że jestem mega przeziębiona co podwójnie daje w kość.
A Ty jak tam mom to be się masz?
 
Hej dziewczyny :) urodziłam 7.10 piękna córkę imieniem Klara :) ze szpitala w Swidniku jestem mega zadowolona, urodziłam w nocy i mało kto nam przeszkadzał a położna miałam cudowna :) jedynie jestem niezadowolona z izby przyjęć bo strasznie mnie tam potraktowali ale już na noworodkach super opieka i pomocne panie. Ciągle ktoś się kręci, lekarze i położne także masz poczucie bezpieczeństwa.
Sam poród miałam szybki dosyć i w ogóle mnie nie nacieli ani nie peklam ale to zasługa położnej.

Ja swojego ginekologa nie polecę. Mało zainteresowany i gdybym mu nie przypomniała nawet nie pobralby gbs, a na USG najlepiej żebym chodziła nie do niego tylko do kogoś innego bo może jeszcze czegoś nie zobaczy. Jak wszystko jest ok to kontrolne się sprawdza ale nie wiem co by bylo gdyby coś się działo...

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No słyszałem pozytywne opinie o szpitalu w Świdniku
.ja na jaczewskiego a to moja córeczka
1476428522536.jpg


Napisane na SM-J320F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1476428522536.jpg
    1476428522536.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 334
Do góry