reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

przyszłe mamy Lublin

reklama
Cieszę się, że córcia zdrowa. Eh no połóg dla niektórych kobiet bywa ciężki.. obyś szybko wróciła do formy.
A jak opieka w szpitalu? czy położne pokazały Ci np. jak karmić? w domu już jesteście?
 
Na poloznictwie polozne super za to lekarze....nie wiem po co tam są. Na perinatologii i na trakcie mi się swietni lekarze trafili. Na poloznictwie nikt mi nawet brzucha nie dotknal zeby zobaczyć jak obkurcza się macica po porodzie wiec generalnie kiepsko. Jesli chodzi o warunki to rzeczywiście tam jest jeszcze 18 wiek ale i tak mialam szczęście bo nie lwzalam na koryrarzu. Przez polozne czułam się zaopiekowana
 
Z malutką wszystko dobrze
Jest cudowna :-)
Poszło szybko i sam poród to pestka. Gorzej jest potem. Szycie i ciągły ból. Podobno kiedyś przechodzi....zobaczymy
Gratulacje! Ja sie powoli pschicznie nastawiam... ale to jeszcze planowo 2 miesiace!;)
Wstaw chociaz jakas mala stopke!;)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
Do góry