reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

Na pewno Cię przyjmą;-) na wszelki wypadek mozesz umówić się z położną stamtąd wcześniej i porozmawiać może udzieli kilku wskazówek:-)
 
reklama
No ok mam nadzieje ze polozne nie krzycza i nie sa chamskie. Reszte jakos przecierpie.
Czy ktoras z was umawiala sie z polozna "na porod? Podobno w zadnym szpitalu w Lublinie nie mozna tego legalnie zalatwic? w innych miastach podobno normalnie jest oficjalny cennik. mozna za oplata umowic sie z polozna ze bedzie przy porodzie i wtedy jak jest porod to sie dzwoni i ona przychodzi nie wazne czy ma dyzur czy nie.
Czy tak sie da w Lublinie?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
W Lublinie jest to zakazane. Żadna położna nie ma prawa być na oddziale, poza własnym dyżurem - ja mam takie onfo. Ale z tego co pamiętam, chodziłaś do szkoły rodzenia? to tam zapytaj.
 
Ostatnia edycja:
a no to nie ma możliwości innej , w szkole by nie kłamali :)
nadzieja umiera ostatnia. mi jak na czyms zlalezy to do konca licze ze cos sie zmieni i bedzie tak jak mi potrzeba.
swoja droga ciekawa jestem dlaczego jest taki zakaz (zwlaszcza ze w innych miastach mozna)? za duzo by zarobily polozne?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
Do góry