reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

Hejka!
Widzę że już planujecie wakacje :-) Ja jeszcze o tym nie myślałam, ale nad morze odpada bo ponad 12 godzin jazdy to za dużo dla takiego maluszka. No i niestety ja mogę tylko w wakacje, więc nie dla mnie posezonowe obniżki...
gnagna jeszcze raz gratuluję! A jutro świętujecie roczek. Uściski dla Aluni :tak:

A ja dziś miałam ubaw z Majeczki. Wczoraj nauczyła się "bić brawo" i dzisiaj cały dzień co chwila biła brawo i się śmiała, nawet na spacerze w rękawiczkach klaskała :-D

A jak wam minął "tłusty czwartek"? Ile pączków zjadłyście? Ja dziś chyba pobiłam rekord :-), ale w tym roku nie muszę się ograniczać- mam już prawie 5 kg mniej niż przed ciążą, za chwilę zniknę ;-)
 
reklama
wpadłam się pochwalić, że dzisiejsza bata to 1800 :szok: no zobaczymy co z tego będzie ...

Ja już nie mogę się doczekać wakacji. Cieszy mnie, że młoda będzie miała już prawie 1,5 roku i będzie bardziej samodzielna. Już teraz staram się ją mniej nosić, jak chcę, żeby gdzieś doszła, to prowadzę ją za jedną rękę i ona idzie bardzo chętnie :-D Sama też chodzi, ale bardzo kiepsko.

Urodziny młodej są dokładnie w sobotę. Będzie bal ;-);-) Zapraszam gości tylko na tort, bo nie mam w domu jeszcze kuchni (ma być za tydzień), a w mieszkaniu, w którym teraz mieszkam nie da się zmieścić kilkunastu osób :eek: a nawet jeśli, to nie miałabym ich tu na czym posadzić :-D W restauracji nie robię, bo wiadomo - remont generalny, a niedługo powinnam zrobić chrzest, więc tnę koszty ;-)
 
Gnagna jeszcze raz gratuluję!!! I życze udanej imprezki
Agusiaks zazdroszczę -5kg, ja też miałam mniej niż przed ciążą, ale jednak jak się kończy karmienie to waga idzie w górę, a może tez dlatego że Natasza tak nie dokazuje :blink: ale musże się wziąć za siebie bo wiosna idzie !!! Ja zjadłam 3 pączki, na mnie to dużo bo nie przepadam :-p
M. wczoraj oświadczył że podał w pracy że bierze urlop ostatnie dwa tygodnie sierpnia, więc pewnie też nad morze pojedziemy, choć bym wolała do Chorwacji niż nad Bałtyk :rofl2: oczywiście jeśli szef pozwoli mi wykorzystać zaległy urlop w pracy.
 
Pelna wykorzystanie urlopu wypoczynkowego bezposrednio po urlopie rodzicielskim jest Twoim prawem i nie mogs Ci odmowic.
 
ja tez nie bede orginala i jedziemy nad Baltyk w lipcu;)a Agusia mamy do przejechania okolo 700km, ale damy rade:p
Pelna ja po rodzicielskim tez biore odrazu zalegly urlop, w planach chce wrocic we wrzesniu do pracy:/
Wczoraj Mala jak spala wieczorem obudzila sie z mega krzykiem i piskiem, az sie poplakalm to bylo straszne.boje sie ze to znowu....zeby?!!!zyje nadzieja, ze to tylko zly sen
 
Widze, ze u większości plany wakacyjne pelna para. My narazie planujemy wyjazd w czerwcu na komunie do UK.
Ysia niech malutkiej zabki dadza wam troche odpoczac. Szczerze mowiac to nie spotkalam sie jeszcze z dzieckiem ktoremu w takim tepie wychodzilyby zabki. Co na to wasz pediatra? A wogole to myjesz malej te zabki?
U nas nadal bezzebnie.
 
Gna - najlepszego na roczek dla Aluni :-) Niech jej się szczęści w życiu i niech zawsze będzie otoczona kochającymi ludźmi :-)
Ja tylko na szybko, bo Maciek mi znów gorączkuje :-(
 
Gngna zdrowka i wiele raodsci dla Twojej ksiezniczki:*
Nowa tak myjemy od poczatku szczoteczka silikonowa i pasta do zebow dla maluszkow z ziaji. a to daleka pozdroz Was czeka:)
 
reklama
Gna tysiące buziakow dla coruni :-D pochwal sie co jest teraz w modzie na roczek z prezentow:-)
Ysia oj tak dluga droga przed nami i dotyczy to zebow jak i wyjazdu ;-)
 
Do góry