reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

reklama
Gnagna gratuluję !!!! Bardzo dobrze zaczął się ten rok na forum :-)
Ysia nie ma no co czekać bo nie wiadomo kiedy i czy w ogóle się uda, ale tak na razie na luzaka, chciałam tylko sprawdzić czy w ogóle mam owulacje po karmieniu piersią
Laurencja wygląda bosko z ząbkami :-D
 
Ysia slicznotka z Laury :)
Gna Tobie skladam ogromne gratulacje! Co na ten efekt maz? Jak Ty sama sie czujesz, jakie emocje?
Pelna oj kusisz tymi rozpoczetymi staraniami, my jeszcze chwilke sie wstrzymujemy. Kiedy nastapi godzina zero? Jeszcze nie wiem.
 
Nowa jakbym mogła wybierać to bym chciała zaciążyć tak lipiec-październik :-p
Lilonka wrzuć fotkę ze spacerku z nową bryką :-)
Ysia Laura z tymi ząbkami to wygląda tak jakby doroślej :-)
Gnagna domyślam się że u Was teraz szczęście miesza się z przerażeniem, przynajmniej ja bym tak czuła :-D
 
Ostatnia edycja:
Z komórki jakoś nie mogę, a kabelek do kompa diabeł (albo dwa diabły) ogonem nakrył :-) W poniedziałek wrzucę jak będziemy już w domu, chociaż zostalabym jeszcze u mamy.
 
Pelna wracajac do pelzania Nataszki to mala moze woli pominac ten etap?
Musze sie pochwalic chociaz u was to pewnie morma dla mnie jednak sukcesem. Tak jak pisalam Mala pije tylko mleko I to jak noworodek co dwie godz. Dzis spielam sie w sobie( chociaz nie pierwsz raz) I udalo mi sie mala przestawic na picie co 3 godz. Wody sie tez troche napila. I zamiast miksowanych zupek "woli czastki warzyw.
Lilonka prosze o filmik Z Maciusiem:-)
 
gnagna super wieści. Gratulacje, dbaj o siebie i melduj nam o wizytach :-)

Dziewczyny jak tak zaczęłyście watek następnych starań i Was czytam jak piszecie "o braciszkach" to mnie się trochę smutno zrobiło bo nie mam jeszcze @ :confused2:
ysia piękną, uśmiechniętą panienkę masz w domu :tak: No i gratulacje "reorganizacji karmienia" ;-) A w nocy jak Laura często pije mm?
 
Ostatnia edycja:
Czasami mysle , ze jestem do niczego, ze nie umiem dziecka normalnie wykarmic.Duzy wpylw na to nie jedzenie mialyzabki, za szybko i za duzo na raz.Mala usta zacisnie i koniec wiadomo na sile nie bede jej dawac. Mleko w nocy je ok.2 -3 razy.no i pije przez dzien dalejtylkopo 100ml.
Agusia a powiedz mi Wy jestescie wysocy?BO jakis czas temu pisalas wymiary Mai jak miala 6 miesiecy chodzi o dl. i tak mnie zaciekawilo bo Laura miala podbna dlugosc:)
 
reklama
Agusiaks wszystkiego najlepszego dla Majki z okazji 10 miesięcy :-)
Ysia co to za myslenie że jesteś do kitu, tak naprawde tak małe dzieci jeszcze nam dyktuja jak chcą jeśc, poza tym Ty masz utrudnione zadanie przez ząbkowanie, ale pomyśl Ty niedługo będziesz kończyć ten okropny etap a my dopiero zacyznać :szok: Ysia a jaka długa jest twoja panna?
Gnagna jak samopoczucie??
 
Ostatnia edycja:
Do góry