reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

nie dziękuje, żeby nie zapeszać ;-) drugi też wyszedł pozytywny. jeszcze chyba za wcześnie, żeby się martwić, czy to możliwe, żeby dać sobie radę z dwójką tak małych dzieci ...
 
reklama
Gnagna super !!! Jejus jestes w ciąży :-D:-) Słuchaj każda z nas się martwi jak poradzi sobie z dwójką dzieci z tak małą różnica wieku, ale co zrobić, damy radę :tak:
Dziewczyny polecicie jakąś maść dla małej, od śliny ma zaczerwienienia wokół usta, pod brodą i na dekolcie, już nie wiem czy jej pomóc, boję się że jej już tak zostanie
Natasza od wczoraj podnosi się juz na ręce i kolana do raczkowania, ale pełzać do przodu nie potrafi
 
Ostatnia edycja:
zrobiłam bete. może dziś będą wyniki. te paski wyszły dość jasne, więc się nie nastawiam. właściwie nie wiem, co mam robić. pewnie w najlepszym wypadku to cb.
 
Gnagna dlaczego tak myślisz? Dostaniesz klapsa na dupsko, ja przy bladym pasku miałam betę 100, dziś zrobiłam test owu i wyszedł pozytywny :) mam tez śluz płodny, to robimy braciszka :p
 
pełna jasne, że róbcie :-) mój gin od początku mówił mi, że kobieta, która rodziła to jest całkiem inny organizm i zwykle łatwiej zachodzi w ciążę. Oczywiście ciąża nie naprawi jajowodów i nie wpłynie na jakość nasienia, ale nasze organizmy są już zaprogramowane na macierzyństwo :-)

zgadzam się lilonką i z pewnością po drugim dziecku zafunduję sobie wkładkę, chociaż znam osobiście dziewczynkę, która jest żywym dowodem na to, że nie jest ona w 100 % skuteczna ;-)
 
Kwiatku a co to takiego?? Kiedy podchodzicie znowu do ivf?
Gnagna no właśnie szkoda że ciąża nie ma wpływu na plemniki, bo u nas to plemniki to główny klops :cool: No ale trudno, najważniejsze że mamy już Nataszkę :tak:
 
reklama
Do góry