reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Hejka. Dawno się nie odzywałam, ale czytałam na bieżąco.

ewirut, witaj. Ja miałam ten sam termin co ty, ale na zeszły rok ;-)Zobaczysz, że czas do porodu minie ani się obejrzysz i będziesz tulić Bartusia. U nas już 9 miesiąc leci, nie wiadomo kiedy to minęło. Zaczęłaś już przygotowywać wyprawkę?

Rozia
, Bianka to jest aniołek, nie da się ukryć. My wczoraj byliśmy u znajomych, którzy mają synka 2 tygodnie młodszego, i obaj byli marudni, że się nie dało wytrzymać. Jak nie jeden to drugi marudził:baffled::-D
Też jestem dumna z Maksia, bo dużo bardziej sprawny jest od tamtego malca:happy2::happy2:

Marysiu, czy ty masz fb, bo chyba cię tam nie widziałam? Dodałaś zdjęcia zezolka? Zaraz zerknę na grupę. Jak się ma Anetka? Co potrafi?
 
Witajcie
ROSZPUNKO - myslalam ostatnio o Tobie i LORI, Ciebie udalo mi sie sciagnac myslami, LOR jeszcze nie.
Zaraz wstawie fotke zezulka mojego :-) a co do umiejetnosci to myszka pelza, turla sie, robi mega wysokie "sprezynki" i strasznie zywa jest ogolnie, na nozki chce zeby ja stawiac i hopsia robic ale za to siadac sama nie chce leniuszek maly, w hustawce i na kolankach owszem ale sama to juz nie. A Maksiu ?
Cisza tu u nas, majowkuja chyba wsztstkie nie zwazajac na pogode :-D

Kilka fotek dodalam a fb mam ROSZPUNKO tylko musialabym Was znalezc i wyslac zaproszenia - jakos wczesniej o tym nie pomyslalam :)
 
Ostatnia edycja:
Marysiu, dziewczyny ukrywają się na fb, tam jest taka zamknięta grupa. Pewnie dlatego tu ich nie ma. Znajdź mnie i zaproś do znajomych, to ja cię zaproszę do grupy.:-) Wyślę namiary na pw. Maksio też domaga się stawiania. Siedzi sam, kręci się wokół własnej osi, sięga po zabaweczki. Próbuje raczkować, ale jeszcze nie załapał, że rączki muszą współpracować z nóżkami. :-D Śmiejemy się, że robi pompki, bo staje na dłoniach i paluszkach u stóp, a pupa wysoko.
Ale te nasze dzieciaczki wyrosły już! Zleciało aż za szybko.
 
Rozszpunka- ostatnio zamówiłam juz kilka katanikow i śpioszków, tylko czekam teraz az dotra :tak: A wózek łożeczko i te sprawy to mamy zamiar tak po koniec maja zaczać kupowac:-D:-) choc ja juz nie mozge sie doczekac kiedy juz bede to wszystko miala:-) Wiekszość rzeczy dostane od siostry , wiec moja wyprawka nie bedzie az takim wielkim wydatkiem;-) Choc wózek i łózeczko , to tez nie maly wydatek:szok:
U nas pogoda bardzo brzydka nie da rady po siedziec na dworze bo wieje i pada co troche, także nici z grilowania:crazy:
 
2013-05-03 17.08.54.jpg2013-05-03 14.30.51.jpgWitam dziewczyny:)dawno mnie tutaj nie było ojjj bardzo dawno...widze ze duzo dziewczyn dolaczylo do watku-sciskam was wszystkie..:) kobietki powiedzcie mi...bo nie mam kogo zapytac..i nie wiem czy popadam juz w paranoje..dzisiaj rano zrobilam test ciazowy..wyszla druga kreseczka ale bardzo slabiutka..nie mogac wytrzymac powtorzylam test popoludniu i rowniez wyszla bardzo slabiutka ale widoczna jest,no i teraz wieczorkiem zrobilam juz inny test zeby sprawdzic czy nie jakies wadliwe tamte a tu znowu bledziocha ale widoczna..dodam ze jestem jakies 10 dni po zekomej owulacji i przytulanku a 5 dni mam do @...ponioslo mnie z tymi testami-wiem..ale dawno nie robilam ..zaczelismy robic wszystkie badania..pierwsze wypadly bardzo dobrze teraz dostalam skierowanie na nastepne..no i jestem ciekawa czy mozliwe ze te slabe kreseczki oznaczaja fasolinke...bede wdzieczna za jakies slowo od was..moze ktoras z was tez tak miala?pozdrawiam!!!wkleilam fotki ale w rzeczywistosci jakos bardziej te kreski sa widoczne..zdjecia robione telefonem.
 

Załączniki

  • 2013-05-03 17.08.54.jpg
    2013-05-03 17.08.54.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 31
  • 2013-05-03 14.30.51.jpg
    2013-05-03 14.30.51.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnia edycja:
Asiczka a no dawnooo cie nie było ;)
pa test według mnie jak najbardziej pozytywny :))))


tylko wiesz to jeszcze sporo czasu do @ tak ze uważaj na siebie i sie oszczędzaj
Ale jesli masz takie krechy 10 dni po owu to bedzie dobrze zobaczysz
 
no dawno..dawno..duzo sie u nas dzialo..podczytuje was czasami ale czasu malo zeby na spokojnie przysiasc..ale jest nadzieja ze sie to wkrotce zmieni:-)nie chce sie nastawiac bo juz wyluzowalismy...czas pokaze..
 
Witajcie! Dzisiaj test powtórzony z rana pokazal mocniejsza ale wciaz slaba kreseczke...i co cieszyc sie czy nie?bo to jeszcze przed @...boje sie ze framuga jednak przylezie...jedyny objaw poza testem ktory mam to mega bolesne i rozpalone piersi...ach...to czekanie...po dwoch latach staran widzac chociaz cien nadziei czlowiek na glowke dostaje...2013-05-04 06.55.47.jpg
 

Załączniki

  • 2013-05-04 06.55.47.jpg
    2013-05-04 06.55.47.jpg
    5,2 KB · Wyświetleń: 22
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry