reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
ewirut nie, nie problemy- mam nadzieję, że nie będziemy ich mieli jak już podejmiemy decyzję o starankach ;-)
Puki co jakoś tak nam nie po drodze...

Rozia wysłałam Ci na maila tyle ile udało mi się odnaleźć
:-)
 
aaaaaa nam udało się złapać uśmiechy naszej kruszyny:-):-):-):-)


to tak na miłe dobranoc ;) do jutra :)

Jeszcze wielki buziak dla Bianki za te trzy cudne miesiące :**** Muuuuułłłaaaaaaaaaaa
i witam w naszym gronie Ewirut :) wasza historia jest nadzieją i cudem dla wielu :)
 
Ostatnia edycja:
Losiczko Kochana- wszystkiego co najlepsze w Twoim Dniu :-) A przede wszystkim spełnienia tego jednego największego marzenia :* a później po kolei resztę ;-)

1314430951.jpg
 

Załączniki

  • 1314430951.jpg
    1314430951.jpg
    46,5 KB · Wyświetleń: 14
dzień dobry :-)

Losiczko i tutaj życzę Ci wszystkiego naj naj naj :-)

Mnie dzis mało bedzie, bo trzeba pare spraw załatwić, a poźniej sprzątać, bo znajomi dziś przyjeżdżają... także pewnie dopiero wieczorem wpadnę :-)
 
reklama
witajcie dziewczynki!

martus udanego wypadu!

łosiczko czego tylko sobie życzysz w Twoim Dniu!!!! :-D:-D
i prezent dla Ciebie

a ja spadam zaraz... kupiłam wczoraj rower i jestem dumna jak normalnie za czasów podstawówki, bo wtedy też ostatni raz rower posiadałam! więc uciekam testować i przy okazji na zakupy bo wypłata właśnie przyszłą... jupi!!!

a dziś 11dc... ciekawe co tam się dzieje..?
 
Do góry