reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Losiczko Katrino w dniu waszego święta wszystkiego NAJ !!!!

Losiczko ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~nieustannie i życzymy zdrówka, małych i dużych radości każdego dnia, smacznych rybek od męża hehe i żeby chłopaki-zwłaszcza mąż:p- grzeczni byli i królowa swoją wciąż i wciąż wielbili :-):-):-)
Katrina żeby dzieciaki zdrowo rosły i cieszyły każdego dnia, zdrówka, miłości, odrobiny szaleństwa, wszystkiego naj:-):-):-):-)
 
reklama
Katrina
IMIENINKI.jpeg


losiczko
Zobacz załącznik 555375g1010d.jpg
 

Załączniki

  • IMIENINKI.jpeg
    IMIENINKI.jpeg
    10,2 KB · Wyświetleń: 18
  • g1010d.jpg
    g1010d.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 15
Witam kobietki :-) Dziękuje za miłe przyjecie mnie do wasze grona:tak: Mam nadzieje , ze z dnia na dzien bedziemy sie lepiej poznawać ;-)
Ja zaraz bede szykowac sie do doktorka, zobaczyć swojego Bartusia:-D:-D Jakoś mam pewne obawy co do tej wizyty , ale myśle , że tak jak za kazdym razem bedzie wszystko ok:happy2:
U nas dzis pogoda znowu do niczego cały czas pada lekki deszczyk i jest smutno na dworze pomimo , że drzewka sie już zielenią i trawka też.... Moze chociaż jutro bedzie ładna pogoda ,abyśmy z mezem mogli sobie gdzies wyjsc, a nie unikniony jest wieczorny grill:-p:-) Miłego dnia wszystkim zycze:tak:
 
Marysiu te ostatnie zdjęcie jest naj naj naj ;-);-);-)

A mi mąż super prezent urodzinowy sprawił :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: blokade konta :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: bo urząd skarbowy zajął mi 25 zł za jakis mandat z 2010 roku :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i nie mogę tego odblokowac bo brakuje mi 20 groszy :szok::szok::szok: Jak przyjdzie rodzinne to sobie wezma te 20 groszy i odblokują :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Oj chyba dzisiaj zostane wdową ups....... bo go uduszę :-);-):-)
 
ALOHA :-)
Nocka trochę odespana :-p Dziś przyjeżdża K więc jestem mega szczęśliwa ;-)
Pogoda u mnie nie najgorsza, tzn. +18'C co prawda słońca nie ma, ale jest ciepło więc do przeżycia :-) Wszystko tak pięknie się zieleni... mmmmm miodzio
:blink:

Valkyrie a co to masz za pracę? :confused: Bo kiedyś już pytałam, ale nie wiem czy mi nie odpisałaś, czy ja przeoczyłam :sorry:

Ewirut czekam na relację z wizyty :tak:

LiLuu Wy już po szczepieniu?
:confused:


Buziaki dla wszystkich :*:*:*
 
Witam :-D My już jesteśmy po wizycie dzidzia rosnie jak na drożdzach na poczatku kwietnia ważył 413gr a teraz juz 780gr :-D:-D już jest duzy chlopczyk:tak: Wszystko jjest w jak najlepszym pożadku:tak::-D teraz musimy trosze po odpoczywac bo zmeczylismy sie troszke;-) i coś zjesc , bo glodek sie odzywa:tak:
 
witajcie

LOSICZKO - dużo, dużo zdrówka, cierpliwości do mężowatego, słodyczy, dużo kasy i spełnienia marzenia (Ty wiesz jakiego) BUZIAKI!!!!!!! i dziękuję za życzenia. Fakt, w zeszłym roku jakieś takie bardziej okrągłe były.

Dziękuję za życzenia - Wam również wszystkiego dobrego - nie zależnie czy macie urodzinki, imieninki czy tez nie.

ewirut - witaj, Gratulacje i dużo zdrówka dla Was.
 
witam wieczorkiem

losiczka jeszcze raz tutaj najserdeczniejsze życzenia urodzinkowe. spełnienia marzen tych większych i tych mniejszych. dużo słoneczka i usmiechu na co dzień

katrina dla ciebie również najlepsze życzenia.

rozia do pracy wracam za 2 tygodnie. więc juz tuż, tuż

truskaffka gratuluję uśmiechu twojej księżniczki. jak to cieszy prawda?

witam nową przyszłą mamusię i gratuluję udanej wizyty

ja dzisiaj dzień zakupowo spędziłam. jutro grillujemy więc nie obiecuję że sie pojawię. pewnie dopiero wieczorkiem.

miłego wieczorku i odpoczynku jutro życzę
 
reklama
Dzień dobry :-)

Agnes to rzeczywiście już tuż tuż :-(

Dziewczynki moja córka dziś przeszła samą siebie :szok::szok::szok: Poszła wieczorem spać i wstała o 8:30:szok::szok::szok: Co prawda m mówi,że jak wstał do pracy, to dał jej smoczka, bo się zaczęła już kręcić, ale i tak mnie zaskoczyła....:-) I zobaczyłam jakie moje dziecko jest grzeczniutkie :-) Tzn. wiedziałam, ale wczoraj byli u nas znajomi z synkiem 2 miesiące starszym od Bianki i on miał adhd :-) Normalnie cały czas w ruchu i coś chcę,a nasza Bianka siedziała grzecznie, ewentualnie bawiła się swoim kwiatuszkiem i w ogóle była hiper grzeczna :-) normalnie w porównaniu z Jaśkiem, to niebo a ziemia :-) A on niby też grzeczny :-) A jeszcze jak mi opowiadał,że on musi ja mieć w zasięgu wzroku,bo inaczej jest płacz, to się dumna jak paw zrobiłam,że nasze dziecię jest takie grzeczniutkie :-) I nie ma takiego problemu :-)

U mnie dziś pogoda do d.... :-( Na szczęście dostałam zaproszenie na obiad i na kawkę do koleżanki i nie muszę dziś gotować i w domu siedzieć :-)

Miłego dnia :-)
 
Do góry