reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Kurka wodna bede musiała rozdzielić naszą tabelkę dzieciaczków :-:)-:)-:)-(
Bo w jednym poście może być tylko 10 zdjęć załączonych , a mamy własnie akurat 10 ..... także nawet nie mogłam dodać Ali do tabelki :-:)-:)-:)-(
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Jestem tutaj po raz pierwszy. Mam na imię Jola, 25 lat i razem z meżem postanowiliśmy w tym miesiącu rozpocząć starania o drugą naszą Perełkę. Nasz pierwszy Skarb ma 2 lata i 4 miesiące. Chcemy żeby nie było między nimi większej różnicy niż 3 lata, myślę że to dobry czas - oby się udało!
 
Witam:)

Kasiu
Alunia prześliczna kruszynka malutka ale szybko nadrobi:) Ty wracaj do zdrowia no i czekamy na Hanię.

Ilonka jak mus to mus rozdziel tabelkę trudno. A czapeczkę chyba zamówię u Ciebie chyba czerwono zielona by pasowała:)

Jola
witaj:) i powodzenia:)

A my dziś do 8 spaliśmy oczywiście z przerwami w nocy ale to i tak wypas:)
 
Witam i ja !
Ilonko nie bij już jestem...... :-D nadrabiałam zaległości kochana a umiałabyś zrobić takie coś jak na tamtym zdjęciu? Bo jak tak to ja zamawiam ....:tak:

Przeczytałam ale nic nie pamiętam jak kogoś pominę to wybaczcie

Dziama super że po wizycie tak optymistycznie

Malami zdrowia dla m i zazdroszczę wyczynów w kuchni ...... u mnie w domu zawsze tata gotował nie dla tego że mama nie umiała tylko dlatego że on to uwielbiał ......

Losiczko mamusiu...... nie bądź taka surowa dla papci :-p napisz mu coś miłego może więcej kaski przywiezie

Lilu kciuki za m mocno trzymam

Paula Ty łobuziaro kiedy wpadniesz na tą kawę? trenuj trenuj napewno się nie długo przyda

Val a jaki ten egzamin m ma?

Kasiu es zdrówka dla ciebie i księżniczek śliczności maleńkie

joanna co się stało?

Jola witaj i powodzenia :tak:

Zapomniałam dodać że czuje się bardzo źle nie mówię o psychice tylko fizycznej stronie.... enpr
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry
ja juz po zakupkach i zaraz za obiadek sie biorę

Ilonko masz juz dosyc rozu hehehehehe dobre,aa i termin wizyty do tabelki na 7.12 :tak:

Rozia a Ty mowisz tyle za metr??????????????ło no cena kosmos

Lilu
kciuki oczywiscie za P &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Kasiu es zdroweczka szybko zyczę ,a malutka przesłodka

Ada o nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





Losiczko a tobie co tam dolega????i dzis znowu przy maszynce hmmmm ale ja czekam na pacynki hihihi

Pamelko kochana nie smutac sie nonono nie wolno :*



Co sie dzieje z Katy i z Jane martwie sie :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(


ja z dolegliwosci mojego stanu mam ...........................nic kompletnie nic mi nie dolega :angry: a wolalaym jednak Ilonko przy tej muszli siedziec :zawstydzona/y:
 
własnie zobaczyłam zdjęcie Ali,ale cudna kruszynka!!! teraz czekamy na siostrzyczkę:tak:.Ada to może musisz troszkę odpocząć,u mnie psychika szwankuje,jak zwykle gdy @ sie zbliża:angry:...to lecę do pracy,wyrzuję sie na współpracownikach.dam im dzisiaj popalić:szok:,będą sie modlić zebym jak najszybciej zaciążyła i poszła na macierzynskie! może ich modlitwy coś pomogą!!! życzę miłego dnia laseczki,wpadnę potem.
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny, szybkie pozdrowienia w biegu :) Wczoraj szkoła rodzenia, matkoooo jaka ja jestem przerażona! Słucham tego co nas czeka i mam oczy wielkie jak spodki. Mam nadzieję, że jakoś damy radę. Jesteśmy w trakcie przeprowadzki więc bajzel w domu to mało powiedziane, a siły coraz mniej. Dobrze, ze sporo osób nam pomaga. Podczytuję Was i myślami jestem z Wami, ale na co dzień wrócę jak będę miała stały dostęp do netu.
Malami :))))) kukam Ci w wykres, ale strasznie się cieszę! Pamiętam jak mnie wspierałaś i cieszę się że teraz Ty jesteś taka szczęśliwa :)))trzymam kciuki żebyś była spokojna, bo wiem że wszystko jest dobrze!
 
reklama
Do góry