reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

heheheh Losiczko Liluuu Ada nadstawiam dupalka :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D kopcie moze mi przejdzie :-)

z Szymkiem nie wymiotowalam nic no moze 1 raz ,i ogolnie było ok ,pozniej z Aniolkiem cały czas klozecik ,cycki bolaly ,jesc mi sie chcialo,a teraz null no kompletnie nic ,wszystko pachnie,jem normalnie,muszla niet ,chyba leczyc sie na głowe powinnam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry :-) My dzis od 7 nie śpimy, ale wylegiwaliśmy sie w łóżeczku :-)

Martuś no mówię Ci,, Jak zobaczyłam cenę, to wyglądałam tak :szok::eek::baffled:
a tymi objawami sie nie martw... Na pewno jest wszystko dobrze :-) :*

losiczko a co to za gorseciki?? czekam na nie :-)

Widziałam,że Katy ma jakieś problemy z kompem, ale pisze tylko o enpr, więc nie wiem dlaczego nie zagląda... Chyba trzeba jej grupowe lanie zrobić :wściekła/y:

pamela a wyżyj się, wyżyj, przynajmniej bedzie Ci lepiej :-D:-D:-D:-D

Jak kogoś pominęłam, to przepraszam :-)

A dlaczego karola nie zagląda ??

Miłego dnia :*
 
Dzięki pamela ale wątpie dość że seksu mało było to jeszcze nastawienie na starania żadne...... z tego nie będzie dzieci jedynie choróbsko jakieś .... miłego dnia i jak najmniej żądzy mordu :-D:-D

Marta dawaj adres bo lecę tylko do domu po drewniaczki skoczę..... :)
 
aaaaaaaaaaa ja zapomnialam wam powiedziec ,ze G wczoraj mamie sie wypaplał i zadzwonila z gratkami

a moja mama tez wczoraj sie dowiedziala i :(:(:( wcale sie nie ucieszyła ,tylka zaraz ze cos sie stanie ze to ze tamto.............:zawstydzona/y:
 
Martuś nie przejmuj się może ona się po prostu martwi wie jak przeżyłaś aniołka i tyle.... jak się dowie że wszystko dobrze to sama z ulgą odetchnie i będzie się cieszyć

lilu to beznadziejnie nie mieć w mamie oparcia a wręcz wroga..... <tule>
 
No to ładnie Ci wyskoczyła... Nie ma co... Ale nie mysl o tym, bo bedzie dobrze :-D:-D:-D Teraz Twoj rosnący brzuszek będę obserwować :-) A co do lenistwa, to zobaczysz jakfajnie :-) Aczkolwiek Ty masz Szymona, ktorym jednak trzeba sie zająć, a ja to w ogóle mam kabe :-D

Ania u mnie też jest szaro buro i ponuro... Dlatego jeszcze3 sie nie zebrałam z łózka, a,le juz w końcu trzeba, bo do sklepu tzreba iść...
 
reklama
smutno mi sie zrobiło ,rozumie ja ze sie matrwi ale zeby tak mowic .....a ze mały komunie bedzie mial i zebym przypadkiem w szpitalu nie lezala a ze pewnie beda kłopoty itp...................myslalam ze sie ucieszy a ona :((

czasami wogole jej nie rozumiem sama wymysla problemy


ok zmykam obiad robic ,dzis schabowe z suroweczka i ziemniaczki a na jutro karkowka z kapustką zapieczona :p
 
Do góry