reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Domi noo nareszcie sie pokazalas :) bo widzialam Cie na styczniowkach i mowie jak tu nie zajrzy to po tyłku dam :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Liluu ja tez kafffke poprosze :-p
Pam masz racje ale radosc bedzie :))
 
reklama
Malami co nieeee!? przepraszam ale dość że blondynka to jeszcze dziś ciężko kapująca

pamela pewnie to to:-( oj będzie sajgon już im współczuje, wiem po sobie tylko @ się zbliża a w domu jest piekło :tak:
 
Ostatnia edycja:
Adsus bo cholera ma isc do gory a nie ciuciubabke sobie urzadza( twoja tempka )

Viola no wlasnie martwie sie ze nic mi nie jest kurcze :zawstydzona/y:


wezcie moze kopnijcie mnie w dupala co


Liluu uwierz ze jakbys tu niedalego gdzies..to .............razem bysmy codziennie ta kawe spijały :D
 
Kurde Marta masz to jak w banku jak sie nie uspokoisz :angry: Ja tez przechodzę ciążę bezobjawowo a poza tym u ciebie za wcześnie na objawy :wściekła/y:
 
ja sobie nie wyobrazam piekniejszego czasu na przyjęcie nowego czlonka rodziny jak właśnie w Swięta:tak:.a mi siostra własnie dzwoniła i stwierdziła,że ja mogę zafasolkować dopiero w lutym,bo dzidzius musi sie urodzic w listopadzie,taka rodzinna tradycja.moja chrzesnica 21 list,ja 2 dni pozniej,23,siostra kolejne 2 dni,czyli 25listopada.cholercia może cos w tym jest...:rofl2:... ale kolegom z pracy i tak nie odpuszczę,modlitwy zawsze sie przydadzą:-D:-D:-D!
 
Martuś normalnie należy ci się lanie na kolanie :tak: ja przez całą ciąże praktycznie żadnych objawów nie miałam..... Proszę się nie martwić na zapas po co maleństwo w brzuszku dodatkowo stresować..... Moje pomiary to wogóle się do niczego nie nadają a do tego dziś od rana w głowie mi się kręci masakra moja mama powiedziała że co godzinę będzie dzwonić czy wszystko w porządku przez 23 lata tak nie miałam..... chyba się starzeje :-D

lilu święta z małą życzę tego żeby już w domku

pamela bo w lutym się kończy kasa no ogrzewanie i trzeba sobie radzić jakoś :-D:-D modlitwy nie pomogą raczej egzorcysta :szok:
 
Ostatnia edycja:
Widzę że Marcia chętna na kopala w dupala :-):-):-) ja chętna :-):-):-) Kochana jeszcze będziesz nam tu smęciła oj jak mi niedobrze :-D jak mnie cycki bolą :-D wszystko mi śmierdzi :-D wszystko do dupy :-D zobaczysz :-D:-D:-D

Kurde szyje aksamit i mam w oczach napruszone :crazy: jak uszyję gorsety dziewczynek to Wam pokaże :-)
 
reklama
Martuś tylko spokojnie Kochana,kazda ciąża inna i objawy inne,ale naturalne jest ze sie denerwujesz.wszystko bedzie dobrze,musisz w to uwierzyć i sobie powtarzać,wiem że to trudne,ale postaraj sie dla fasolki:tak:.Ada a to może są oznaki że i u Ciebie fasolka sie czaii...:laugh2:,byłoby super! to ja lece do tej pracy wreszcie coś sie zebrac nie mogę,miłego dnia Kochane!!!
 
Do góry