reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

hejka

córcia katarzysko złapała, meeega katarzysko, cieknie jej z noska że hej, do tego oczka łzawią, nocka...bezsenna za nami, ehh jak nie urok..
ale teraz humor dopisuje, rządzi to małe stworzenie niemożliwie :p Mati dziś w domu, bo rano odsypiałam z młodą i nie miałam sił wstawać do przedszkola :/ a ferie u nas sa, więc nic nie traci ;)
Matika pochwalić muszę, bo ładnie wstał, umył się, ubrał, łóżko zaścielił i bawił się..aż wstałyśmy z Melką. za to na śniadanko zrobiłam mu ucztę ulubioną- grzanki z miodem i kakao ;)
teraz młoda właśnie wstała z drzemki i się dzieciarnia bawi...

obiad się robi, szkoda że porządki się same nie chcą zrobić :p

ale ale...doczytałam że Paula dziś lata po mieszkaniach i porządki robi :D juuupiiiii ZAPRASZAM! jako że obiad sobie już załatwiłaś, to ja na popołudniową kawę i łakocie zapraszam :) :p

Marysia ale by było fajnie się spiknąć, chłopaki by się razem wybawiły, dziewczynki też :)

Sylwia przykro mi, ciągnij L4 ile możesz..

Rozia super imprezka :D a Bianka w końcu JUŻ roczek ma ;) swojej imprezki ominąć nie mogła :D
Meluśka jak rano później wstanie -tak po 9ej, to też ma tylko jedną drzemkę. Ale zazwyczaj wstaje tuż przed Matim :p jak trzeba iść do przedszkola, czyli ok. 7:30
i mała moja też taka przytulaśna :) Mati też tulas, całuśnik, lubi okazywać uczucia, ale z nim inaczej było, on przylatywał buzi, tulasy i sruuuu bo czasu nie ma na dłuższe posiedzenia :p a Amelka lubi sobie poleżeć z nami, posiedzieć na kolankach, nie jest takim strusiem pędziwiatrem :)
 
reklama
Marysiu teraz to mnie kupiłaś :-D Zaraz będę i zabiorę Sylwię po drodze na pomidorówkę :-) a i rajstopy się znajdą ;-):tak:


Truskafffka
zdrówka dla Amelci :* Niech wirus ucieka- a kysz!
Eeee no to z Matika starszy brat pełną parą :tak: Niedługo będzie Melkę uczył porannych obowiązków i toalety :blink:
No dobra to na deser jestem u Ciebie hahaha :-D ale coś czuję, że będę musiała busa wynająć, bo może nas być większa brygada jak Babulce się dowiedzą co się kroi :-p
 
Zaliczyliśmy spacerek, mimo katarzyska..pogoda jak marzenie :) pościel wyprałam, na podwórku wyschła, i mi paachnie teraz świeżoo:biggrin2:

szczerze mam nadzieję że zima już do nas nie zawita.. ;)

dziękuję za życzenia zdrówka :)
Mati teraz ogląda bajkę, a młoda się rzuca na poduchy i śpiewa, papla, rządzi...na chorą nie wygląda :p

Marysia no właśnie tak gadałam dziś z przyjaciółką, że dobrze że ten katar leci z nosa, a nie do gardła, dmuchamy i przeganiamy ;)

Paula haha daawaj zrobimy zlot czarownic:cool2::-p:-D

Liluu nie nasza wina hahaha:-D:-D
 
Marysiu - wybacz!!!! ale Ty zaraz będziesz krąglejsza, bardziej mięciutka, a mój stary chłop był, jest i juz pewnie zawsze będzie kościsty.
Jakby tak z młodego jakiś okładzik, albo dwa....
Nike zmienia to faktu, że poszłam za Twoją radą i dziś mam zamiar zrobić to samo, a co??? Zaszkodzić nie zaszkodzi, a może pomoże - nie ma to jak medycyna ludowa.
 
reklama
Witam babulce jak to mawia Paula:-)........widzę że tu lańsko się mi szykowało :szok: .......nie zniknęłam ale faktycznie było coś nie halo z tym bb :baffled:miałam ciągle problem z wejsciem tu, wrzucało mi bb ale nie to co chciałam :angry: oj nerwe miałam :angry:




No ale nadrobiłam i tak:




Mariuszku Sto lat łobuziaku !!!!!!!!!!
mariuszek.jpg
Paula ja też piszę w wordzie:tak: a co do psa to może się mu pęcherz przeziębił?:-D
Madziulek może kiedyś nawet pisałyśmy już razem ale wieki mnie nie było a skleroza nie boli;-), no i Gratulacje Synka !!!!:-)
Sylwia nie martw się może cię nie zwolni, ;-) a jeśli myślisz że tak jednak zrobi już podpytuj wszystkich na około o pracę może ktoś coś wie
Katrina i jak się czujesz? Jak po wizycie? ;-)
Truskaffka ale ta twoja Melcia to agentka :-D
Liluu kiedy się widzimy? Może ty wpadniesz z tym kakadu :-D


Całą resztę buziam..............;-)


A ja kochane miałam kilka dni dietę od tej dietetyczki ale w sumie ciężko mi było:baffled:, bo mało owoców, mięso które ciężko mi przez gardło przechodziło i nie było przepisów tylko produkty, a jeśli miałabym ją mieć na dłużej to chyba bym zbankrutowała:szok:.......i zdecydowałam że wracam na vitalię :-)jednak tam miałam różnorodność i możliwość zamiany posiłków :tak:.......już wydrukowałam dodatkowy program na "boczki" z netu i od jutra jedziemy z koksem.:-)
Miałam już zacząć ćwiczenia 2 dni temu:baffled: ale coś mnie wieczorami zbiera chyba że to autosugestia działa :-D:-D:-D
 

Załączniki

  • mariuszek.jpg
    mariuszek.jpg
    8,4 KB · Wyświetleń: 14
Ostatnia edycja:
Do góry