reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Sylwia uważaj, bo nadchodzę :-) Mam mega potrzebę mycia podłóg, a u mnie nie ma to sensu, bo jak tylko pies pochodzi po mokrym to jest masakra :-p a niestety ziemia jeszcze nie wyschła :no: Także niech choć u Ciebie będzie czysto :-)
Wydaje mi się czy masz nowe suwaczki dzieciaków? :confused: Fajne :-)
 
Witajcie - u nas piekne slonko, z rana nasza krolewna jak nigdy zbudzila sie o 7 i nie maiala zamiaru spac, wiec zeby nie budzic m zabralam ja ze soba odwozac Darusia - oboje przeszczesliwi. Myslalam ze jak wrocimy to mloda padnie a ja z nia, a tu dupa, zasnela dopiero teraz kiedy ja musze sie zbierac po mlodego :(.
SYLWIA - zdrowka przede wszystkim, a jak zdrowko bedzie to i praca sie zajdzie, lepsza i normalna szefowa razem z nia wiec glowa do gory
KATRINA - polozylas mnie na lopatki :-D a ze ze mnie tez kosciak to bolalo oj bolalo :-D
ROZIA - u nas tez zawsze full jedzenia a koniec koncow najlepiej schodza paluszki i reszte zjadamy przez tydzien po imprezie :happy2:
PAULA - u mie sporo sprzatania wiec zapraszam i drzwi juz otwieram :) w zamian pomidorowka, makaronem z brokulami i kalafiorem poczestuje :-D
 
Marysiu nie odmówię skoro takie menu :-p Pomidorówka to moja ulubiona zupa, a brokuły i kalafior to mmmmm :-) Także podwijam kiecę i lecę :-) Tylko najpierw o Sylwii mieszkanko zahaczę ;-)
A to Ci Anetka suprajsika bratu strzeliła z rańca :blink:
 
SYLWIA - z zaciereczkami zapraszam, Anetka przed spaniem juz 2 miseczki opylila :-D
PAULA - do makaronu sosik serowy :-D

ach bo bym zapomniala - tylko koniecznie przyjdzcie w rajstopkach, bo moj Daro uuuuuuwielbia - maly fetyszek :-)
 
reklama
Do góry