reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Paula no własnie dlatego zaprzestałam używania tych baniek bo bolało jak cholera:szok::szok::szok: i pomyślałam że chyba moje naczynka tego nie wytrzymają :baffled:ale w sumie na dupsku ich nie mam.:-D:-D:-D......więc może tam się pomyziam :-D:-D:-D

Truskaffka z tymi bańkami tak jak Paula pisze, ok 15-20 zł plus oliwka podobno z ziaji nalepsza i jedziesz :-):-):-) ot takie małe domowe spa ;-)
 
reklama
powrzucam wam tutaj kilka fajnych rzeczy co znalazłam na Pinterest ;-)


coś dla zdrowia
smooties.jpg

coś dla ciała podobno działają cuda :-)
przysiady.jpg

i coś co chce zrobić dla siostrzenicy :-)
wieszak dla zuzi.jpg
 

Załączniki

  • smooties.jpg
    smooties.jpg
    40,2 KB · Wyświetleń: 36
  • przysiady.jpg
    przysiady.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 35
  • wieszak dla zuzi.jpg
    wieszak dla zuzi.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 29
hejka

Katy - już lepiej, ale ucho jeszcze mam zatkane niestety, ale kataru już coraz mniej, więc chyba idzie ku lepszemu. A Ty nam nie choruj, bo to bardzo nie zdrowo (wiem cos o tym).

Paula - na chłopie i pod chłopem, jak się tylko da, a jak się nie daje to i tak trzeba próbować.

Truskawccia - Kuba na szczęście też się szybko nauczył, że nie schodzi się głową w dół, tylko się odwracał i nóżki opuszczał pierwsze.
 
Dzien dobry

ja w drodze do pracy jestem a tak mi sie nie chce ze masakra no ale co zrobic jak trzeba :)

Katrina zdrowka :*

marysiu trzymaj sie jakos juz nie dlugo i wszystko minie :)

katy ale bedzie z ciebie laska niedlugo :) a co do spotkania to zobaczymy bo jak P nie bedzie pracowal to raczej ja sie z domu nie rusze :)

Paula jak tam w hanysowie?

Truskafcia takie "leniuchowanie" sie czasem przydaje. Tylko jak piszesz przy dzieciach sie nie da

ok babulce milego dnia wam zycze
 
WitOjcie :cool2:
U mnie dzisiaj pochmurno, ale + 4 st. C są ;-)


Katy a pewnie, że spróbuj- co Ci zależy :-)
Ja też miałam oliwkę z Ziaji taką antycellulitową (pomarańczowo białe opakowanie z dozowniczkiem) :tak:
Weź mi tu jedzenia nie wrzucaj, bo uwielbiam jeść, ale gorzej z przygotowaniem :-p;-)
Wieszaczki super :tak: A i na ćwiczeniach warto zawiesić oko :-) bo co do ćwiczeń, będzie znacznie gorzej :-D

LiLuu pocieszę Cię, że zostały Ci tylko dwa dni pracy w tym tygodniu :cool2: I to już w sumie niecałe ;-)
W hanysowie OK, ale jutro jedziemy do mnie, bo dostałam e-maila, że sala jest gotowa i można przyjechać zobaczyć, także w sobotę lecimy jak na skrzydłach! :-):-):-) Może i podpiszemy umowę jak będzie wszystko w porządku :tak: A później jedziemy na imprezę karnawałową posłuchać naszego potencjalnego zespołu i podjąć ostateczną decyzję czy się nadają :-p



Miłegoooo Dniaaaa :*
 
hejka

dziś mija 15 lat odkąd D spytał czy chcę być jego dziewczyną..a ja się zgodziłam...
no to mam za swoje:-p:-D

Paula czyli weekend pod znakiem wesela:-)
Liluu miłego dnia w pracy :)
Katy ciekawa ta akcja z przysiadami, sporo ich trzeba zrobić. Ale może spróbuję.. :-p kartkę sobie wydrukowałam ;)
a ten cosik na opaski super!:tak:
 
Truskafffka o jaaaa, to miłej rocznicy :-):cool2: i gratuluję 15 lat :tak: :*
Oj tak, mój weekend, a dokładnie sobota iście weselna :-D Oby tylko wszystko było OK, bo nie chce mi się stresu ;-)
 
reklama
Witajcie - mnie ostatnio dlugo zajmuje dojscie do siebie wiec dopiero jestem :)
Wczorajszy dzien i noc - katastrofa, niesamowity bol zoladka, potem cala jama brzuszna jakby mnie ktos skopal, sama nie wiem, oslabiona do granic mozliwosci, glodna a zjesc nie moglam nic bo wszystko ladowalo w kibelku :szok: jutro na szczescie wizyta wiec mam nadzieje ze uspokoje sie troche.

TRUSKAWCIU - kolejnych 115 latek :-)
PAULA - sala piekna wiec tylko podpisac umowe :happy2:
KATY - nie pomoge w sprawie baniek bo nie uzywalam, moj m twierdzi ze ja nie mam cellulitu dzieki jego milosnym oklepywaniom meska dlonia :-)
 
Do góry