reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Gratulacje I witamy na swiecie malego szkraba ;)
Przepraszam ze sie nie udzielam nawet zyczen swiatecznych Wam nie zlozylam... wstyd! Przepraszam...w swieta zajeta bylam mama ktora zawitala do mnie na swieta no I to moje samopoczucie do kitu! Mam nadzieje ze u Was lepiej ;) Pozdrawiam Serdecznie buziaki ;***
 
reklama
Witam. Jeśli ktoś w ogóle pamięta o mnie

Kochane dziewczynki ja tu zagladam codziennie wieczorem przed snem i czytam co u was. W telefonie przeczytam ale nie mam już jak odpisać. Żeby włączyć lapka i usiąść to u mnie święto. Czasu brak mi i nie mam chwili dla siebie w ogóle. Ale chcę abyście wiedziały że nie opuszczam was.

U nas jak zwykle chorowicie/ Olek od tygodnia walczy z kaszlem i nie widać aby coś szło ku lepszemu. Poza tym praca, dom, obowiązki i tak mija dzień za dniem. Olasek to już duży chłopak. Nadal mama jest najważniejsza ale już pomału staje sie co raz bardziej samodzielny i potrafi dopitnie wyrzić swoje zdanie. A ja mu czaem ulegam i boję się co będfzie dalej. Ale kocham go bardzo tego mojego słodziaka

Teraz moze uda mi się troszkę wieczorami tutaj popisać. Ale i tak juz teraz życzę Wam wszelkiej pomyślności i radości w tym nowym 2014 roku

Piszcie dużo bo to moja codzienna lektura przed snem. Buziaki
 
hejka

jakie piękne wieści :D

Roza dla Ciebie i rodzinki.. Wielkie gratki :)


Witamy Zosieńkę na świecie i czekam -tak jak reszta - na zdjęcia kruszynki:-)

Joasia czyli teraz czekamy na Wasz wielki dzień :)
ostatni miesiąc lekki nie jest...ale zakończenie cudne ;)
Katrina hihi widać że dzieciaki zafascynowane prezentami, CUDNIE, to właśnie największa radocha dla nas..jak patrzymy na radochę dzieciaków:-)
z małego prawdziwy rajdowiec :D

Pozdrawiamy :)
 
images
 
Witam :) sie z Wszystkimi i przyznaję bez bicia że nie bywam tutaj prawie wcale:( nowych koleżanek nie znm ale serdecznie pozdrawiam :)
na enper przeczytałam dobre wiesci i wpadam z GRATULACJAMI 5462673-renderingu-3d-rozowe-balony-strona.jpgRośnij zdrowo Zosiu
 

Załączniki

  • 5462673-renderingu-3d-rozowe-balony-strona.jpg
    5462673-renderingu-3d-rozowe-balony-strona.jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 26
reklama
Hello :-)
Wita Was wyrodna siostra :sorry2:

U mnie Święta minęły w sumie bez większego szumu- poza tym co to za Święta bez śniegu i z +10’C... A tyle co się porobiło przez wiatry z moich regionach to masakra... jak wracaliśmy w pierwszy dzień Świąt od wujka to widzieliśmy na własne oczy jak od kabla energetycznego, który zerwał się przez wichurę zapaliły się dwa domy... czegoś takiego jeszcze nigdy nie widziałam :no::szok:
Wigilię spędziliśmy u moich dziadków, pierwszy dzień Świąt jak już pisałam u wujka, a w drugi dzień zostaliśmy w domu. W sobotę powrót do Puzla i wczoraj wizyta u Jego dziadka i babci :blink:
Sylwestra spędzamy z rodzicami moimi i K :-)
Piesek grzeczny, właśnie śpi obok, tylko przesadza z gryzieniem nas po rękach i stopach, ale to przez zęby- trzeba wytrwać :-p Sam w domu zostaje bez problemu, max 4h puki co i chyba spał cały czas, bo żadnych szkód nie widać na szczęście ;-)


Joasiu bardzo ładną choinkę macie :tak:

Katrina widzę, że prezenty udane- super! :-)

Roza gratulacje! Buziaczki dla dzielnej mamy i Zosieńki :*:*

Agnes zdrówka dla Olka :*
Ale z Niego już mężczyzna :-) Rośnie Ci jak na drożdżach :tak:

Dziama zapraszamy częściej ;-)


Dziewczynki mnie znowu nie będzie, bo mamy sporo przygotowań do Sylwka, ale obiecuję, że po Nowym Roku wracam na dobre :cool2:

Życzę wszystkim udanej zabawy sylwestrowej lub spędzonej bardziej kameralnie z rodzinką i niech Nowy Rok będzie lepszy albo chociaż nie gorszy od poprzedniego :*

Zobacz załącznik 601291
 
Do góry