reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Rozia- u nas tez jest tak ze kupujemy wszystkim..a ja nie mam nic..zero pomyslow...i sily:-( jak nigdy wszystko na ostatnia chwile..
a jak tak sie oferujesz to moze mi jedzonko zrobisz:p:p

Marysiu- najlepszego dla dzieciaczkow :-):-)

Roza- widze tez czasu brak :-):-) tez musze zajrzec w kontakty do was..nawet nie wiem czy jest tam moj numer :p:p

Bashi- odpoczywaj:-):-) takie uroki ciazy:-):-)

ja zmykam polezec bo kregoslup mi ,,siada,,
 
reklama
Hello :-)


Rozia co do bankructwa to święta racja :tak: a z drugiej strony to problem co komu kupić… A jeszcze w takiej sytuacji jak u nas w rodzinie, że każdy robi imprezę urodzinową i imieninową i trzeba wymyślać prezenty, także nie wyobrażam sobie jeszcze prezentów na święta wymyślać :szok:
Zdrówka :*


Marysiu
gdyby mnie jutro nie było to już dzisiaj proszę uściskać Dzieciaki na ich jutrzejsze święta :* :*

Roza jejkuuuuu to już tuż tuż jak będziecie we czwórkę, ale fajnie :tak:
Uparciuszek z Zosi- podoba Jej się w brzusiu ;-)

Bashi może jest Ich tam dwoje? ;-) Odpoczywaj :*

Joasiu Ty też odpoczywaj grzecznie :-)



Miłego Popołudnia :*
 
Roza moich namiarow tam chyba nie ma, ale wyślę Ci mój nr :-)

Joasiu chcesz żebym zakupy zrobiła czy gotowala? Bo do obu zadań jestem chetna tylko nie wiem czy by jadalne było i ktoś musiałby ogarnąć chaos ;-)

Paula u nas nie ma tego problemu, bo każdy mowi co chciałby dostać:-D
 
Paula- odpoczywam...:p wlasnie wstalam i normalnie nie do zycia jestem :p

Rozia- zakupy ja zrobie.ty pogotujesz a moj m posprzata :p:p

a co do prezentow to w piatek mam wizyte wiec moze sie rozejrze..
najgorsze ze nie mam pomyslu...tylko ze jeszcze w piatek moj m ma urodziny.. no i mam nadzieje ze jego rodzina zapomni :p:p bo nie mam sily latac :p z corciami zamowilismy tort:p:p wiec mam nadzieje ze sami posiedzimy:p:p wiem wredna jestem :p:p
 
Rozia a no chyba, że tak :-) zawsze to łatwiej :tak:

Joasiu o jej, biedulko :blink:
Hahaha dobra jesteś, ale powiem Ci, że nie dziwię się, bo ja np. lubię gości, ale tych zapowiedzianych :-D Bo straszne jest, jak np. nie masz humoru, a musisz robić dobrą minę do złej gry przed ludźmi :baffled:
 
Paula~ no chyba zwariuje jak bedzie dwoje ich, ale w sumie juz bym miala z glowy hihi dowiem sie w trzecim tygodniu stycznia ile ich tam siedzi :)
 
reklama
Do góry