reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Hejka :-)


Roza zbierało mnie jakieś choróbsko, ale dzisiaj już jest OK :tak: oby tylko nie wróciło... tfu tfu ;-)
A za Ciebie trzymam kciuki, aby Zosia zechciała już wyjść, żebyście święta spędzili w domku razem po jednej stronie mocy :-)

Truskafffka dziękuję za herbatkę ;-) mmmmm pychaaa :-p
U mnie pogoda też cudna :tak:

Joasiu a może można wymienić światełka? :confused:


Ufff jak to dobrze, że u nas w rodzinie nie ma tradycji z prezentami :-p Jedynie dzieciakom się kupuje.
A ja dziś po południu idę z Dziewczynami moimi na pogaduchy gdzieś na miasto, więc zleci dzień jak z bicza strzelił ;-)
Miłego Dzionka :*
 
reklama
Dzień dobry:-)

Paula u mnie w domu jest tak, ze każdy kupuje 1 osobie, bo tak to byśmy z torbami poszli... U mojego m jest za to tak, ze trzeba kupić coś każdemu...

Joasiu a co masz do kupienia? Prezenty czy jedzonko? Bo jak to drugie, to ją chętnie przyjadę Ci je zrobić, bo to jedyne zakupy jakie lubię :-)

Ja od wczoraj coś się źle czuję... mam nadzieję, ze to nie jelitowka, tylko po prostu coś zjadalm...

Miłego dnia :-)
 
Witam - u nas sloneczko i mrozno poki co. Ja zmeczona mimo ze spalam dobrze wrrr.

Jutro moje szkraby maja podwojne swieto - Darus imieninki a Anetka skonczy 16 miesiecy :)

ROZIA - nie choruj nam tu na swieta !!!!!
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny...Dawno mnie tu nie bylo ale jestem na biezaco z waszymi rozmowami...
Przepraszam za nieobecnosc ale czuje sie jak kupa zlomu... Teraz fasolka daje sie we znaki az za bardzo :/
Pozdrawiam I caluje :***
 
Dzięki dziewczynki :-) postaram się nie dac ;-) Bashi a co tam? Modli Cię czy po prostu śpisz ?;-)

Roza jakieś oznaki porodu? Jak coś to pisz do mnie:-) Masz mój nr?

Marysiu dobrze, ze mi przypomnialas, bo mój m też ma jutro imieniny:-) a jakbym jutro zapomniała to już dziś zdrowka i spełnienia marzeń dla Twoich pociech :-):-*
 
Ostatnia edycja:
Witam i pozdrawiam,gdyz weny brak i bol glowy:'(Maly ze mna w domu,zwymiotowal mleko,a teraz spi...a ja sie biore za cos,bo oszaleje...Dziekuje Wszystkim Wam za zyczenia zdrowka:)Przydadza sie na pewno:)...eh...nie ma jak zlobek...ciagle dziecko chore...biegunka tez doszla...oby do Swiat minelo...Buziakujemy:*
 
Rozia...mdli, jesc nie moge niczego poza owocami bo zaraz do lazienki lece... dom sprzatalam przez 3dni na raty bo sil nie mam..w nocy spac nie moge nogi bola podbrzusze tez.. wczoraj jajnik mnie zakul jak wstawalam z sofy ze az sie poplakalam...niech te 3mniesiace minal jak z bata strzelil
 
reklama
Rozia dzięki:-) nie mam nr tel...znajdę zaraz na grupie, były tam kontakty:tak: na pewno dam znać. A oznak jak na razie nie ma, brzuch tak bardzo sie nie napina, ale dziś krzyż mnie boli, pewnie od tego że nawet na chwilę nie mam czasu usiąść:-( jeszcze mojemu ojcu zachciało sie bułeczek drożdżowych z twarogiem, mama poszła do pracy a ja muszę kończyć. No jak małe dziecko. Marzę o łóżku. Dobrze że Maja ma mało zadane do domu.

Właśnie patrzę, że moje namiary na grupie są....

Bashi no to uroki ciąży ciebie dopadły:-)


Marysia wszystkiego naj naj dla pociech:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry