reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Ja jestem:-), ale prawda drzemię po kątach taka pogoda:-(

Dziewczynki dziś zupełnie nie mam pomysłu na obiad buuu, chyba z tego nic nie zrobię - mąż znowu tylko zupę dostanie, na pewno się ucieszy:baffled:

Ada od mojej za to nic się nie dowiesz heh co w przedszkolu:tak:

Rozia to trzymamy kciuki&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Roza a u nas jak karabin maszynowy i tylko muszę słuchać bo jak nie to powie że nikt jej nie słucha a ona pierwsza zaczęła mówić ( oduczaliśmy jej żeby się w zdanie komuś nie wtrącała) to pewnie spokojna i grzeczna jest Twoja a moja to normalnie huligan do kwadratu:tak: a może byś zrobiła ryż z warzywami na patelnie ?

Rozia trzymam kciuki za bujaczek
 
Roza ja tak czasami patrzę na takie spokojne dziewczynki i sobie myślę że też te dzieci nie mogą być takie "zmiksowane" trochę takie trochę takie...
To może placki ziemniaczane albo pulpeciki w sosie pomidorowym..... zgłodniałam :-D

Dziewczyny jakie fajne te bujaczki a moja ma ponad cztery lata i nawet nie wie co to bujaczek :tak:
 
Roza to smaż może Ci m ładnie podziękuje :-D no to moja na odwrót do 1,5 -2 lat grzeczna a potem normalnie adhd ;-)

Dziewczynki uciekam koniec pracy.... a od 11 dość że mi się w głowie kręci to jeszcze mi nie dobrze - zatrułam się jak nic czymś :(

Bądźcie grzeczne buziaki dla mamusiek i dzieciaczków
 
Ostatnia edycja:
hejka

u mnie ostatnio kolorowy zawrót głowy więc jest mnie mniej..
w przedszkolu robimy bal andrzejkowy -charytatywny, za pieniążki kupimy dzieciakom cosik ciekawego do przedszkola :)
więc latam...i pomagam w organizacji :p
do tego dziś lekarz..i dobre wieści, cukrzycy na razie nie ma:-) te normy co miałam podane na wynikach i przekroczone po obciążeniu są aktualne tylko do glukozy na czczo, po obciążeniu norma jest do 7,8 a ja mam 7,02 :)
jest podwyższony, będziemy teraz częściej badać glukozę na czczo i w okolicach 30 tygodnia powtórzymy obciążenie glukozą..ale póki ci...kłucia,diety nie będzie :)

byłam też z wynikami krwi i moczu Matika u pediatry, wszystko oki :)

no i jeszcze fryzjera zaliczyłam i pozbyłam się długich włosów...ehhh ciach i już:p ale mi wylatywały ostatnio coraz bardziej i szkoda mi było patrzeć jak marnieją..

pozdrawiam i ściskam ;)
doczytam co u was szalonych bestyjek :p
 
reklama
Rozia bardzo fajny leżaczek :tak: w takim razie trzymam kciuki, wedle życzeń :-)

Syliwa Twój też fajny
;-)

Kurcze chyba wszystkie rzeczy dla dzieci są ładne
:tak: a przynajmniej większość :-p

Aduś a może to nie zatrucie?
:-)

Ja właśnie pojadłam, miałam frytki i ser żółty panierowany i smażony na patelni z surówką z marchewki :-) jamiiiiii :-D

edit.:
truskafffka co za dobre wieści :tak:
ahaaaa no i może tak fotka w nowej fryzurce? ;-)
 
Do góry