reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Martuś nie smutaj ja myślę że to przez szok niespodziewała się i po prostu musi sobie w głowie poukładać szukała argumentów za tym że ciąża to w tym momencie zły pomysł bo nie do końca rozumie że klamka zapadła daj jej czas wiesz jak powiedziałam mojej mamie że się staramy to też nie była prze szczęśliwa a teraz dopytuje kiedy tą babcią znowu zostanie ;-) wiem że to Cię zabolało ale daj jej trochę czasu
 
reklama
witam..melduje sie zeby tam ktoras w ciemnym kącie d... mi nie skopala :-) pogoda do d... nastroj tez..glowa mi eksploduje....napisze na g ..
kasiu - corcia sliczna..czekamy na siostrzyczke
malami - bedzie ok..musi byc..
lilu- no to czekamy namalenstwo..
reszty nie pamietam..sorry..
 
Martuś to trzeba było powiedzieć mamie,że Ty się cieszysz i nie chcesz słyszeć takich komentarzy ... Że nawet jeśli tak mysli, to niech zachowa je dla siebie :* Po co się martwić na zapas i zakładać,że cos będzie nie tak i że akurat na komunie Szymona będziesz w szpitalu... Będziesz albo i nie... Bez ciąży też mogłabyś wylądować w szpitalu z innego powodu... Co to za gdybanie... Gdyby babka miała wąsy, to była by dziadkiem :-) Amen :-D:-D:-D Jest i będzie dobrze i tego sie trzymajmy :-D:-D:-D
 
hej:-) witam się

poczytam co u was dziś:)

Kasia śliczności:-)

Marta no to mama zaszalała z wylewnością:-(, ale ochłonie i będzie się cieszyć

Tak patrzyłam na tabelkę ciężaróweczek i jakaś mała ona jest:-(,
 
Ostatnia edycja:
Marcia Twoja mama troszkę jak i moja,,, tzn moja mi nic nie gadała bo modliła sie aby tylko sie udało donosić itd po tych przejsciach ale jak zaszłam w ciązę z aniołkiem to musiało pare dni potrwać zanim rodzice sie z tym oswoili ( swoją drogą to cięzko nam było ich zrozumieć... nie mamy po 15 lat :sorry:) no ale olać to kochana ciepłym moczem...... teraz tak mówi a za jakiś czas bedzie juz inaczej gadać .... a jak sie bobas urodzi to juz w ogóle oszaleje .....także musisz to przetrwać .... bo to tylko chwilowe - zobaczysz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ada hmmmmmmmm nie wiem czy bede umieć :sorry::sorry::sorry: musiałabym przysiąść nad tym i popróbować a teraz nie mam nawet jak ..........:sorry:

cały komplecik myszka plus rękawiczki :-) mam nadzieje ze babka z allegro bedzie zadowolona :-D:-D:-D:-D
( czapulka miś sie juz dla Papiego robi hehe)


Zdjęcie1168.jpg Zdjęcie1178.jpg Zdjęcie1175.jpg Zdjęcie1173.jpg


Zdjęcie1179.jpg
 
ilonka ja na jej miejscu bym wniebowzięta była bo po prostu śliczna a jak Papi w niej super wygląda bo on taki cukiereczek jest to mu we wszystkim jest super....... ilonka a tym "kominem" się nie przejmuj może jak się nauczę obsługi szydełka sama sobie zrobię narazie jestem na etapie łańcuszka .... normalnie ekspert ze mnie :szok::-D

losiczka mamusiu co z betą?
 
Ostatnia edycja:
Hello :-) ja niedawno wróciłam od dentysty :-p u mnie szaro, buro i ponuro jak i u niektórych z Was i do tego nie za ciepło :baffled:

Losiczko mamusiu, już wysyłam
:-D

JolaMariusz Witam
:tak:

AdaW co do kawki to nie mam pojęcia, bo wiesz jak jest z moją pracą, a jak już mam wolne to tylko K
:-)
A co do trenowania, to właśnie nie wiem czy tak niedługo się przyda, bo K ma troszkę opory, żeby już mieć dzidzię…- ostatnio o tym rozmawialiśmy i tak jakoś wyszło...

Marta
Ty się ciesz, że nic Ci nie dolega
:tak: a mamą się nie przejmuj- daj jej czas na oswojenie się z tą cudowną wiadomością ;-)
 
reklama
Do góry