reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Witajcie - my po kontroli maluchy prawie zdrowe, oskrzela czyste, Anecia jeszcze kaszle ale leczona samymi inhalacjami i zelem na piersiatka wiec to troche trwa.

KASIU ES - kochana, malutka przesliczna, czekamy jeszcze na Hanusie, 3maj sie dzielnie teraz bedzie juz tylko z gorki

ILONKO - wymiatasz tymi robotkami

MALA MI - spokojnie mama pewnie sobie teraz w brode pluje ze tak palnela, a w glebi duszy sie cieszy i nie chcialaby zeby cos sie Wam stalo,

a ze zblizaja sie katarzynki to ja jako rasowa Katarzyna wroze Wam moje drogie ze dosc juz klopotow i niepowodzen teraz bedzie tylko lepiej i lepiej - mysle ze pozostale Kasie potwirdza :-D:-D
 
Ilonko super zestawik :-) Ja pierwszą rzeczą jaką zrobię jak w końcu kupię to szydełko i wełne, to szaliczek do czapeczki od Ciebie :-) Bo to chyba będzie w miarę proste, co??

Ada taka pogoda,że tylko drzemać się chce :-)

Marysia super,że z dzieciaczkami już lepiej :-)
 
reklama
Marysia pewnie masz rację :tak: właśnie zastanawiam się do której grupy się zaliczam bo szydełkować nie umiem a i dziecka nie majstruję :-D jestem mutant ..... :-D:-D

Wiem Rozia, wiem niestety pogoda beznadziejna ...... sama bym się drzemnęła ale wrócę to muszę wysłuchać newsów z przedszkola kto się z kim całował i kto kogo bił i na kogo pani krzyczała i co robili ....... masakra że akurat Julka gadulstwo odziedziczyła po mnie :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry