reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

jestem i ja na chwilę, ale zaraz spadam od kompa znów... nie zdążę nawet Wam poodpisywać :-(... małż ma jutro urodziny i będę robić ciasto i sałatkę... postaram się niedługo nadrobić! dziękuję Wam za tyle wizyt na enpr, strasznie to miłe:rofl2:.

u nas dzisiaj chaos i zamieszanie a jutro będzie jeszcze gorzej bo poprzychodzi rodzina małża:szok:
 
reklama
Moje kochane ja szuram i konca nie widzę :baffled: w oczach napylone dywan masakra od tego aksamitu :baffled: wszędzie czarny pyłek.Byle do piątku bo w piątek planuje skończyc .Pstryknę Wam zdjęcia i wstawię :-)

Ilonko ja planuje kiedys zamówic własnie taki piękny komplecik i byłabym przeszczęśliwa gdyby on był w takich kolorkach :-):-):-)

Paula dzięki córciu ;-) wysłałam Ci zaproszenie :-)

Ada już postanowione w piątek za tydzien lecę ba betę ( jak zdąze he he ) wole wydać 35 zł i spać 3 dni niż świrować na maksa :baffled:

Ja dzisiaj kupiłam kopytka zrobiłam sos grzybowy ( pieczarkowy ) i moje chłopaki olały ten obiadek.Teraz mają parówki w rękach a Szymon kaszankę :-p i już czatują na deserek czekoladowy z biedronki :-p
 
Valkyrie wszystkiego najlepszego dla męża :-)

Losiczko zaakceptowałam dziękuję
:-) i już pogoniłam po Twoim profilu :-p
Mam nadzieję, że zobaczymy efekt końcowy Twojej pracy :tak:
 
Tekst dnia :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Jaś biegnie do łazienki i krzyczy " mama zapal światło" wiec Ja idę i zapalam a on gacie w dół i do mnie z tekstem

Jaś " a TY nie masz cycusia"
Ja " taaaaaaaak???????????? "
Jaś " no tak , tata Ci obciął " :szok::szok::szok::szok::szok: :-D:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............. normalnie zabił mnie ............



Losiczka daj Ci Boże...... :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: Czekamy na focie :-)
Marysia super ze dzieciaczki zdrowiutkie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):tak:
truskawka zdjęcie i to migiem na g wrzucaj :-p:laugh2:
 
ja pierdziuuu padam na pysk, chyba drzemkę zaliczę...
fotkę wrzucę na g, jak nie dziś to jutro :p

Ilona piękny komplecik :D :D :D
hihi udany Jasiek :p
wizyta kolejna zaplanowana na 12 grudnia-usg :)
a tabelkę trzeba podzielić bo nam dzieciaków przybywa i super :)

Aluniu kochana śliczna z Ciebie kruszynka :D Czekamy na siostrzyczkę :D


i ślę pełne wiary i nadziei :D
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Tylko laski jak mam to zrobić ???? Bo ja myslałam aby rozdzielić dziewczynki i chłopców ..... :sorry: czy ma to zostać według daty urodzenia ??????????????
 
Myślę, że będzie najlepiej jak rozdzielisz chłopców i dziewczynki i każdą z płci wpisać w kolejności daty urodzenia :tak: ale ja tu mam chyba najmniej do powiedzenia w tej kwestii :-) niech wypowiedzą się mamusie ;-)
 
reklama
Do góry